Technológie

Naughty Talk ukazuje „Glow Up“ des remaku The Last of Us

Po dlho očakávanom oficiálnom vydaní minulý týždeň vydal Naughty Dog ďalšie pokračovanie remaku Lost of Us Part 1 pre svoje PS5 a PC, pričom tentoraz vyzýva na „blízko“ postavu na podporu Tess.

Kedy Minulý týždeň letný športový festival, Jedným z hlavných argumentov predložených pre remake Neil Truckman’s Last of Us od Naughty Doc – hry, ktorá už v roku 2014 prešla remasterom – je, že extra sila moderného hardvéru môže pomôcť priblížiť ju k jej „pôvodnému vzhľadu“. Truckman vyzdvihuje najmä prerobené modely postáv a tváre remaku, pričom zdôrazňuje, že lepšie odzrkadľujú pôvodné herectvo hercov.

Zmeny postáv v remaku nevyhnutne šokovali fanúšikov, ktorí sa posledných deväť rokov držali pôvodných verzií, pričom Joel aj Ellie teraz hrajú realistickejší make-up tváre. To platí najmä pre najnovšiu verziu Natty Doc, ktorá bude obsahovať novú verziu Joelovej priateľky Tess v postave Annie Warsingh, ktorá pomáha prepraviť Ellie z izolovanej oblasti Bostonu.

Ak sú zmeny Joela a Ellie v remaku prekvapivé, Tessino odhalenie bude ešte väčšie a bude jasné, ako ďaleko je Naughty Dog pripravený odchýliť sa od svojich pôvodných návrhov v remaku. Veľmi odlišné od jej pôvodného modelu.

Zatiaľ čo reakcie fanúšikov na Tessin nový vzhľad boli zmiešané, väčšina súhlasí s vierohodnosťou vizualizovaného animačného diela – ďalšia prednáška Truckmana z minulého týždňa – je celkom pôsobivá. Napríklad v porovnaní so staršími modelmi je v novom animovanom výkone značná dávka emocionálnej jemnosti, ktorá by mala lepšie realizovať už tak silný príbeh The Lost of Asin.

The Last of Us Part 1 PS5 vs The Last of Us remastered PS4 Pro.

Bude táto zvýšená dôveryhodnosť považovaná za dostatočnú na ospravedlnenie konca? cenovka 70 dolárov Uvidí sa, či Sony plácne na remake Lost of Us, ale očakávajte ešte väčšie zmeny, keď sa blíži vydanie hry 2. septembra.

READ  Premiéra novej konzoly v Londýne: The Tube je teraz zdobený ikonickými tvarmi PlayStation

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close