Technológie

Návrat GoldenEye 007 môže byť blízko

Obrázok: EON / MGM

Zriedkavé vydanie 1997 1997 Nintendo 64 Zlatá I007 Jedna z najlepších videohier všetkých čias. The Verzia pre Xbox 360 unikla minulý rokOdvtedy sa neustále šepká o tom, že sa táto klasická strieľačka z pohľadu prvej osoby nejakým spôsobom vráti.

Teraz, pred budúcim týždňom Ukážka hier Xbox a Bethesda, Na oficiálnej stránke Xboxu sa objavili úspechy pre tento titul. Ako popisuje naša sesterská webová stránka Čistý Xbox:

„Každý záznam má snímku obrazovky z hry a jej grafika je veľmi podobná pôvodnému vydaniu N64, najmä preto, že modely postáv sú veľmi zdržanlivé a majú nízku kvalitu.“

Okrem toho vraj vzácni zamestnanci videli hru hrať na Xboxe. Toto prichádza prostredníctvom inovácií Skutočné úspechy – Známa stránka na monitorovanie výkonu záznamov Xbox.

Vzácny vedúci inžinier James Thomas (ktorý prechádza cez Camertake ‚Pixheep‘) je pripravený lámať rekordy (Opäť) Thomas predtým pracoval na portoch N64 Zriedkavé opakovanie A šesť mesiacov pred týmto vydaním, ktoré ešte nebolo vydané, sme zaznamenali obrovské úspechy.

Hoci Zlatá I007 Hovorí sa, že tento rok prichádza príliš skoro, Predpokladá sa, že možné oneskorenie mohla spôsobiť ruská invázia na Ukrajinu. Tieto aktualizácie nasledovali od vynálezu Zlaté oko 007 už nie je v Nemecku zakázanéTo viedlo aj k špekuláciám o možnej reedícii.

Samozrejme, veľkou otázkou v popredí Nintenda je, zmení sa táto hra? Je toho viac Niektorí Diskusia o tom, ako bude táto nová verzia vyzerať, čo môže určiť dostupné lokality.

Ak dostaneme nejaké aktualizácie, dáme vám vedieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close