Technológie

NAŽIVO: GoPro Hero 11 bol dnes spustený – čo vidieť a čo očakávať

Aktualizovať

GoPro Hero 11 Black: Čo by som chcel vidieť

Toto som ja – používam GoPro Hero 10 Black (otvorí sa na novej karte) Minulý rok na výlete na Isle of Skye v Škótsku. Tieto obrázky sem neumiestňujem len preto, aby som Googlu povedal, o čom hovorím, ale aby som sa zamyslel nad vylepšeniami, ktoré môže GoPro oproti svojmu predchodcovi dosiahnuť.

Milujem GoPro Hero 10 Black z niekoľkých dôvodov. Je malý, vreckový a odolný. Dotyková obrazovka reaguje a prenos obsahu do môjho iPhone 12 je rýchly a jednoduchý. Túto kameru som namontoval na všetko od bicykla môjho priateľa až po moje túlajúce sa šteniatko (pozri Najlepšie GoPro príslušenstvo (otvorí sa na novej karte) Uvidíte ako), takže je veľmi všestranný.

GoPro Hero 10 má veľa obmedzení. Výdrž batérie netrvá dlho (čo nie je skvelé, keď ste v polovici hory) a výkon pri slabom osvetlení je lepší. , je postačujúce.

Ak GoPro Hero 11 Black ponúka vylepšenú výdrž batérie, lepší výkon pri slabom osvetlení a rovnakú cenu ako GoPro Hero 10, myslím, že mnohí používatelia budú spokojní.

(Obrazový kredit: Budúcnosť)

Akčné kamery

(Obrazový kredit: Lauren Scott)

Počiatočné reakcie na uniknuté mini sa zdajú byť pozitívne, pričom jeden používateľ komentoval ukážku na YouTube: „Teším sa, že uvidím mini. Bude to momentálne najlepšie riešenie pre FPV.“

FPV znamená pohľad z prvej osoby (pozri Najlepšie FPV drony (otvorí sa na novej karte) Tiež) a bolo by zaujímavé používať Mini týmto spôsobom. 11m môže byť ťažšie ako mini Kosti hrdinu 10 (otvorí sa na novej karte) (US Only Drone Camera) Už to nadchlo mnohých nadšencov FPV dronov.

READ  Ako „RoboCoop“ učí vynálezcov STEM novej generácie?

Dobré ráno z Veľkej Británie, menej ako 5 hodín na GoPro Oficiálne Predstavujeme nové modely. Cez noc sa toho môže stať veľa GoPro Hero 11 Black Mini (otvorí sa na novej karte).

GoPro Hero 11 Black Mini

Film unikol z budúcnosť (otvorí sa na novej karte) (Obrazový kredit: Winfuture/GoPro?)

Render GoPro Hero 11

(Obrazový kredit: Future / GoPro)

Čo zatiaľ vieme o GoPro Hero 11?

Hlavný príbeh už máme GoPro Hero 11 (otvorí sa na novej karte) Povesti, tak si zhrňme všetky hlavné veci, ktoré očakávame, že uvidíme alebo budeme ohlásené.

Upútavka na GoPro Hero 11 určite ukazuje dve kamery a jednu, ktorá je o niečo menšia bez obrazovky. To súvisí s naším názorom, že v roku 2022 GoPro rozšíri svoj sortiment na „ľahké“ a „profesionálne“ modely. Pestrý blázon (otvorí sa na novej karte) Tento ďalší krok možno potvrdiť: „Myslíme si, že je dôležité vytvárať veľmi odlišné špecializované riešenia pre rôzne prípady použitia, aby sme prilákali úplne nové skupiny používateľov“.

S každým novým uvedením kamier GoPro Hero ponúkajú pre niekoho príliš veľa funkcií alebo pre iných málo. Spojenie pokročilých a základných modelov môže poskytnúť skvelé možnosti pre klientov a fotografov na rôznych úrovniach zručností.

GoPro 11 Black Mini, hovoríte…

Myslíme si, že GoPro môže spustiť model s názvom GoPro 11 Black Mini, aj keď to ešte nebolo potvrdené. Videli sme zábery pripravovaného fotoaparátu, ktoré práve unikli prostredníctvom špecializovanej nemeckej webovej stránky winfuture.de. Ak sú tieto vykreslenia presné, malá kamera v tvare kocky pripomína reláciu GoPro spred niekoľkých rokov.

„Odľahčená“ verzia GoPro Hero 11 Black – očakávame, že mini bude menšie (odtiaľ názov) ako nový vlajkový model GoPro, ale aj lacnejšie. Samozrejme, na istotu si budeme musieť počkať do zajtra.

READ  Príspevok Českej republiky, Litvy a Slovenska k summitu o demokratickom procese

GoPro 11 Black Mini

(Obrázkový kredit: Winfuture.de/)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close