šport

Neapol očakáva od stredopoliara Milána a Interu tvrdý boj

Keď vstupujeme do posledných týždňov sezóny 2021/22, slovenské eso zo stredu poľa Stanislav Lobotka verí, že najbližšie tri zápasy Neapolu budú diktovať vývoj sezóny Serie A. Myslí si však, že ďalší dvaja kandidáti na titul budú až do konca otravní kvôli spôsobu, akým hrajú.

V rozhovore pre slovenské médiá Sport Aquality (via Milan News), Lobotka hovoril o tom, ako sa do konca kampane nič nedeje.

„S Milanom Screenierom sme sa už rozprávali o poslednom dni šampionátu. V ôsmich zápasoch je stále 24 bodov. Situácia je jasná a stať sa môže čokoľvek. Juventus začal sezónu zle. Teraz sa snažia dobehnúť zameškané, ale tímy pred nimi sú kvalitnejšie a môžu hrať lepšie zápasy, “povedal.

Neapol vstupuje do finále, keďže zápasy proti Rímu a Fiorentine čelia veľkým výzvam.

„Nasledujúce tri zápasy po prestávke nám umožnia pochopiť, či môžeme bojovať o titul alebo nie. Zahráme si proti Atlante, Fiorentine a Rímu. Všetky tri sú veľmi silné.

Napriek tomu je presvedčený, že milánske duo je vo svojej výzve „najtvrdšie“.

„Pre mňa sú však milánsky Inter aj Miláno urputnými súpermi. Obe mužstvá hrajú otravný futbal, údery a kombinačne. Stále sa snažia stresovať a považujem ich za najväčších rivalov v boji o titul. V súboji o titul sa im to podarilo.“

The Partenopia Liga sa zasekla medzi lídrami Rosonery A tretie miesto நெரசுரி, So 63 bodmi po 30 kolách. Jeden zápas má však Inter stále k dispozícii.

READ  Miloševič je posledným nasadeným v súťaži Gran Canaria Challenger

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close