Zábava

Nedvíha, nepíše do správ: Kali je dnes šťastný otec a nebojí sa to priznať

Už počas tehotenstva rapperovej manželky bolo viac ako jasné, že z Kali sa stane veľmi milujúci otec.

Často dojatý so slzami v očiach vysvetľoval, ako sa teší na svoju dcéru a čo pre neho znamená tento dôležitý okamih života. Nakoniec nesklamal ani po narodení, keď je úžasným otcom.

Keď je s Nelkou, svet okolo neho neexistuje

Od narodenia svojej dcéry sa často stala hlavnou témou rozhovorov prechod. Rád sa na ňu kedykoľvek obráti, aby zdôraznil, aká je zvláštna. Po dlhom čase teraz zverejnil spoločnú fotografiu oboch spiacich vedľa seba.

„Často nedvíham telefón, neodpovedám na správy, presuniem alebo zruším schôdzku, ale vždy na to mám„ ROZUM “,“ napísal pod tento príspevok známy rapper. Pridal tiež dva dôležité hashtagy „môj svet“ a „môj život, v ktorých opäť naplno prejavil svoju silnú lásku k malej Nelinke.

Prostredníctvom tohto záberu a slov, ktorými ho opísal, je viac ako jasné, kto sa stal šéfom v ich rodine. Kali znesie pre svoju dcéru aj modré z neba, len aby bola šťastná a neustále sa usmievala a určite ju nemôže vyrušiť nikto, kto sa o ňu stará.

Napísal pre ňu aj pieseň

Keď mala Nelka iba pol roka, známa rapperka intenzívne prežívala všetky novinky vo svojom živote. Preto sa rozhodol nahrať pieseň “Letový režim”, v ktorom vyjadril nádherné verejné vyznanie pre svoju manželku a dcéru.

Nelka, ktorá si obľúbila celý štáb, sa nakoniec objavila na niekoľkých súkromných záberoch. Už vtedy náš hudobník dokázal, že jeho city k prvorodenému sú skutočne veľké a nedovolia, aby jej niekto ublížil.

Na koho sa viac podobá?

Po zverejnení novej fotografie sa opäť začali debaty o tom, ako vyzerá Nelka viac. Keď si tak šťastne oddýchla so svojím otcom, fanúšikovia ju okamžite začali porovnávať s Kalim.

READ  Akčná zlodejská scéna vo Gottovej vile. Čo sa presne stalo?

V minulosti ale viackrát potvrdil, že malý je dokonalou kópiou svojej matky. A to je jeden z ďalších dôvodov, prečo ju tak miluje. Vďaka jeho veľkej láske teda jeho dcére rastie úžasná malá osobnosť, ktorá jej rodičom robí veľkú radosť.

Čoskoro oslávi dva roky

Nelka sa narodila v januári 20101 a onedlho oslávi svoje druhé narodeniny. Kali a jeho manželka Alice pre ňu vybrali toto krásne meno po rapperovej zosnulej matke.

Volalo sa to Cornelius a partneri si vybrali kratšiu a modernejšiu verziu tohto mena. Symbolicky chcel zariadiť, aby s nimi aspoň takýmto spôsobom zostala a zároveň chránila svoju dcéru. Aj keď už od narodenia majú dosť starostí s malou Nelkou, považujú to všetko za jednu z najkrajších obetí, ktoré môžu pre svoj najcennejší poklad priniesť.

Vďaka tomu bez problémov zvláda nielen úlohu dokonalého otca, ale aj veľkej hudobnej hviezdy a spolu s dcérou si naďalej vytvárajú veľmi silné puto.

Slávni otcovia, ktorí milujú svoje dcéry

Po narodení dievčaťa majú najmä otcovia veľkú slabosť pre svoje dcéry. Nielen rapper Kali, ale aj mnoho ďalších hviezd mohlo pre svoje ratolesti urobiť čokoľvek. Je to veľmi slávny otec Roman Pomajboktorý miluje svoju babičku a na každom kroku chváli nielen svoju manželku, ale aj svoje deti.

Herec je tiež ochotný urobiť pre svoju dcéru všetko Bradley Cooper, ktorá sa o Leu delila s Irinou Shayk. Veselé videá, ako na to Marián Gáborík stará sa o svoju dcéru Leu, jeho manželka Ivana tiež dodáva internet. Hokejistka neváha spievať, pokiaľ jej to vyčarí úsmev na tvári.

A Karel Gott bol tiež milujúcim otcom, čo dokazovali nielen jeho činy, ale aj to, čo plánoval na koniec svojho života:

Karel Gott vedel, že chce duet s dcérou zverejniť skôr

READ  Dara opäť pod paľbou! Neuveríte, na čo to je tentokrát

Veľké tajomstvo Karla Gotta je vonku: V posledných chvíľach uprednostnil …

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close