šport

Nejde to podľa mojich predstáv

včera 10:16
|

Dánsky futbalový reprezentant Christian Eriksen priznal, že jeho pôsobenie v drese milánskeho Interu ešte nie je to, o čom sníval. Ak 28-ročný stredopoliar nezíska viac hracieho času, je naklonený v januárovom prestupovom období opustiť taliansky klub.

„Nie, o tomto som nesníval.“ uviedol v rozhovore pre TV2 Sport Eriksen, ktorý nedostáva veľa príležitostí od trénera „nerazzurri“ Antonia Contého. “Myslím si, že všetci futbalisti chcú hrať čo najviac. Ale o tom, kto bude v zostave, rozhoduje tréner. Je to trochu zvláštna situácia. Ja a fanúšikovia chcú, aby som hrával častejšie, ale tréner má celá vec iný názor. Ako hráča ho musím rešpektovať. “

Eriksen prišiel do Interu v januári 2020 po siedmich rokoch v Tottenhame Hotspur, nedokázal si však v milánskom tíme vybudovať pevnú pozíciu v top 11.

“V Interi to nejde tak, ako som si predstavoval. Ale uvedomujem si, že tím v minulej sezóne získal veľa víťazstiev, keď som nehral.” uviedol spoluhráč slovenského obrancu Milana Škriniara, ktorý uvažuje aj o odchode zo San Sira. Podľa médií o jeho služby prejavil záujem Paris St. Germain, ale Eriksen zdôraznil, že vedenie klubu zatiaľ nepožiadalo o prestup: “Momentálne sa sústredím iba na futbal. Uvidíme, či sa niečo stane, keď sa otvorí prestupové okno.”


Pozrite si tiež oslavy slovenských futbalistov:

READ  VIDEO Djokovič o opakovanie šokujúceho incidente z US Open: Tieto výbuchy mám, taký som bol vždy!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close