Zábava

Nell McLaughlin je nadšená, že sezóna v Cliftonville začína na Slovensku

Prvé predkolo Európskej konferenčnej ligy UEFA, prvý zápas: Dunajská Streda vs Cliftonville (dnes večer, 19:30, naživo na www.247.tv/niprem)

Zo štyroch klubov Ligy Írska v akcii tento týždeň len málokto spochybňuje tvrdenie, že Cliftonville bol postavený pred najťažšiu úlohu.

Linfield otvoril svoju kvalifikačnú kampaň Ligy majstrov proti waleskému The New Saints v utorok a zatiaľ čo Crusaders a Lorne boli na úvodné zápasy Conference League vyžrebovaní proti dvojici gibraltárskych klubov, The Reds cestujú na Slovensko, aby sa stretli s Dunajskou Stredou.

DAC je tím na plný úväzok s menej ako tuctom plných internacionálov, ale manažér Cliftonville Paddy McLaughlin je nadšený z náročnej úlohy.

„Je to ťažký alt žreb a šance sú určite proti nám, ale títo chlapci hrajú v týchto podmienkach posledný, dva roky, vždy hrajú a nepochybujem, že sa osvedčia. Pripravte sa na opäť výzva,“ povedal McLaughlin o svojom tíme včera ráno.povedal pred odchodom do strednej Európy.

„Linfield, Lorne a Kroos majú svoje vlastné prekážky, ktoré musia prekonať vo svojich vzťahoch, ale nemyslím si, že je pochýb o tom, že máme veľmi ťažký žreb. Ale čo narobíš? Bude to ťažké, ale V lete som urobil niekoľko dobrých prírastkov do tímu a sú to dvaja. Dúfam, že to pomôže postaviť čestnú výzvu cez nohy.

Očakáva sa, že sezóna slovenskej ligy, ktorá sa začne túto nedeľu, postaví DAC pred The Reds, pokiaľ ide o kondíciu, ale McLaughlin hovorí, že jeho hráči – a personál v zákulisí – sa vzdali veľkej časti svojej tesnej sezóny, aby sa uistili, že sú pripravení na vstup do Európy. tímov. Výzva.

„Študovali sme vonku, máme jedného z najlepších videoanalytikov v lige v Dee McAuley a vieme, že tím DAC chce mať zostavu, ako chce hrať, takže nejdeme. V každom prípade slepý,“ dodal Terry Mann.

„Sezóna na Slovensku začína už túto nedeľu, čo je o mesiac skôr ako naša, takže DAC bude rýchlejší. Ale fair play k našim chlapcom, prišli o mesiac skôr, aby sa uistili, že sú na to pripravení. Snažili sme sa dať každému hráčovi rovnaké množstvo herného času v priateľských zápasoch, ktoré sme odohrali, a odohrali sme niekoľko ťažkých zápasov.

„Veľkým faktorom budú horúčavy, tento týždeň je na Slovensku výstraha pred počasím, žiadajú ľudí, aby zostali doma, takže to bude vážne.

„Naším hlavným cieľom bude podať o sebe dobré konto. Nejdeme tam preto, aby sme za loptou postavili 10 mužov, dúfam, že si udržíme čisté konto, pokúsime sa streliť gól a dúfam, že niečo budeme mať.“ priviesť späť k druhej nohe v izolácii.

Ako poznamenal McLaughlin, The Reds boli v tesnej sezóne zaneprázdnení a vyrovnávali odchody Aarona Donnellyho, Dannyho Kearnsa a Luka McNicholasa (ktorý sa vrátil do materského klubu Sligo Rovers). Ronan Hale z Lorne by sa mohol pridať k jeho bratovi Rorymu.

„Myslím si, že Ronan Hale z Lorne je naša výnimočná posila, pretože ste videli, čo vyprodukoval hrať pre nich, ale každý, kto videl Stevieho Mallona hrať za Derry City alebo Bos, vie, čoho je schopný. Rozžiari túto ligu.“

„Jamie Robinson sa dostal trochu pod radar, ale je to skutočný talent a bude tým správnym hráčom v obrane. Odhrán Casey, ktorý strávil minulý rok na hosťovaní v Newry City, je od svojho návratu novou posilou.“

„Takže, rovnako ako fanúšikovia, sa už neviem dočkať novej sezóny. Určite máme silný tím, ktorý bude vzrušujúci, to môžem zaručiť.

READ  National Geographic tvrdí, že má piaty najväčší oceán na svete

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close