Technológie

Nenávidené mikrotransakcie prichádzajú v celej svojej kráse. Assassin’s Creed Valhalla je nimi preplnený

Najnovšia epizóda populárnej dobrodružnej série Assassin’s Creed je už za rohom, rovnako ako posledné dve epizódy Origins a Odyssey a prichádza aj nové vydanie s množstvom mikrotransakcií. Našťastie to platí iba pre kozmetické doplnky a skiny, takže by nemali mať výrazný vplyv na hrateľnosť.

Ako informuje Pushsquare, ponuka mikrotransakcií v Assassin’s Creed Valhalla bude o niečo bohatšia a zároveň nákladnejšia v porovnaní s predchádzajúcimi dielami. Nová hra ponúkne rôzne možnosti, ako v hre minúť viac peňazí. Priláka tak platené skiny hlavnej hrdinky, ako aj jej zbrane, ako aj novinka v podobe špeciálnych tetovaní.

Nové skiny čakajú aj na zvieracích spoločníkov, ktorí absolvujú aj bojovú časť hry. Rovnako ako v minulých dieloch, aj teraz sa mikrotransakcie zameriavajú výhradne na vzhľad, takže na hrateľnosť by to nemalo mať vplyv. Uvidíme, aký agresívny bude Ubisoft, ktorý im pripomenie ich prítomnosť v hre.

Používatelia na fóre Resetera zároveň si všimli, že cena mikrotransakcií mierne stúpla. V poslednej hre série, Assassin’s Creed Odyssey, bola cena najdrahšej kože k dispozícii za 1 500 Helix bodov, podobne ako za 11 €. V prichádzajúcej časti je však maximálna cena 2 000 Helix bodov, približne 15 €.

Pripomeňme, že vydanie Assassin’s Creed Valhalla je naplánované na 10. novembra. Môžete tiež očakávať našu recenziu, v ktorej sa podrobne zameriame na kvalitu next-gen Xbox Series X.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close