Svet

Neočkovaná matka s dcérou zomierajú medzi dvoma posteľami

Očkovaná matka a dcéra zomreli minulý týždeň na tom istom oddelení nemocnice v meste Co Town po infekcii vírusom Govt-19.

Heather Modern a jej 32-ročná dcéra Sammy-Joe Ford sú obaja údržbári. Pani Forteová zomrela v sobotu, zatiaľ čo jej matka zomrela v nemocnici v Ulsteri pred dvoma dňami.

Bývalý partner pani Maderovej Kevin McAllister v stredu v relácii Nolan Show BBC Radio Ulster povedal, že udalosti ju „budú“ strašiť po celý život.

“Minulý víkend som tam bol pre najhorší víkend v mojom živote,” povedal. „Moja dcéra zomrela v sobotu na Covit-19. Jej múmiu včera pochovali. Mala Covit-19.

„Obaja si nepodali Covit-19. Nepodali si Covit-19. Nemysleli na ostatných, ktorí odchádzali.

„Moja dcéra má 32 rokov a štyri deti. Stratil som svoju dcéru, moju najlepšiu priateľku. Jediné, čo mám, sú jej spomienky, motocyklové preteky, rybolov, šoférovanie. To sú spomienky, ktoré mám.

„Bude pochovaná budúci pondelok. Nemôžem jej dať ani pusu, Siorio. Počul som ľudí, ktorí prišli o rodičov, ale nechcem nikoho vidieť.

„Nedokázal som odstrániť zo svojej mysle, prečo to nevzala. Bude ma to prenasledovať do konca života.“

Emócia

Pán McAllister, ktorý bol počas celého rozhovoru emocionálny, kritizoval dezinformácie o vakcíne proti Covit-19.

„Chcem, aby sa týmto injekčným ľuďom hovorilo o korupcii a o týchto odpadkoch na Facebooku … Keby to vzala, dnes by žila,“ povedal. „Chcem počuť informácie od niektorých tamojších odborníkov. Som z toho zničený.

„Je to veľmi smutné, pretože mali šancu to využiť. Veľa ľudí tam vonku to neberie. Neuvedomujú si, čo odchádzajú. Musíme zobrať kúsky. Mám tiež dvoch synov, stratili sestru. .

Pán McAllister povedal, že jeho dcéra nie je v dobrom zdravotnom stave. Povedal, že mu minulý týždeň prišla esemeska, že jeho bývalý partner zle odbočil a zomrel.

READ  Afganistan: USA zahájili útok bezpilotnými lietadlami na cieľ ISIS, tvrdí, že bol zabitý

“Boli tak blízko, ja som bol tak blízko,” povedal. „Pracovali spolu, žili spolu, zomreli spolu. Z nejakého dôvodu verili, že to neprijmú. Nikdy som si nemyslel, že by som pochoval svoju dcéru.

Stránka finančnej zbierky, ktorú vytvorila priateľka pani Fordovej Debbie Strainová, aby poskytla rodine finančnú pomoc. Nahromadilo sa viac ako 10 000 rupií.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close