Veda

Nespočetný počet ľudí bol v meste zaočkovaný na základe starých štátnych kritérií obezity koronavírusov

Členovia výboru tiež vyjadrili znepokojenie nad tým, že staršie osoby a domáce osoby nedostávajú informácie o tom, ako dostať vakcínu alebo dávku. Členovia navrhli program očkovania, ktorý je podobný ako v iných krajinách, aby ľudia nemuseli stáť v dlhých radoch a organizovať udalosti v kostoloch.

Echols uviedol, že mesto je v partnerstve s agentúrami, ktoré slúžia seniorom, a očakáva sa, že dostanú vozidlo prostredníctvom Federálnej agentúry pre núdzové riadenie, ktoré používa imunizačný tím na to, aby sa dostali do domovov ľudí. Vyzval členov rodiny, aby registrovali seniorov a pomáhali s očkovacími udalosťami.

Tí, ktorí nemajú prístup k počítaču, môžu zavolať na ministerstvo zdravotníctva na telefónnom čísle 314-657-1499.

Reid vyjadril sklamanie nad pondelkovým oznámením guvernéra Missouri Mikea Parsona, podľa ktorého má očkovanie v tejto oblasti hlavnú úlohu ministerstvo zdravotníctva okresu St. Louis. Parson oznámil, že 23% štátnych dávok očkovacích látok pôjde na hromadné očkovanie v celom štáte, zatiaľ čo 53% pôjde do nemocníc vybraných z deviatich oblastí štátu, ktoré majú kapacitu na podanie 5 000 vakcín týždenne. V oblasti St. Louis, ktorá zahŕňala všetky hlavné nemocničné systémy, ako aj zdravotnícke oddelenie v okrese St. Louis.

„Nie som si istý, ako dobre si to myslel plán,“ povedal Reid. „Vzhľadom na zložitosť nášho obyvateľstva a potrebu zabezpečiť rovnaký a nezmenený prístup k ľuďom v meste nerozumiem, že je efektívnejšie, aby to župa sledovala.“

READ  Sonda NASA Voyager 2 dostáva prvé príkazy od marca, posiela späť ahoj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close