Zábava

Netflix zrušil sériu pri prvom lete na Mars, druhá séria nebude

Streamovacia služba sa rozhodla ukončiť výrobu sci-fi série.

Netflix neponúkne pokračovanie série „Preč“ o lete na Mars, ktorým sme skontrolované minulý mesiac., informovaný web Odroda. Zrušenie série prichádza iba pár týždňov po vydaní.

Prvá séria pozostávala z desiatich epizód, ďalej web CSFD.cz získal priemerné hodnotenie 57 percent. Príbeh popisoval príbeh astronautky v podaní herečky Hillary Swank, ktorá sa snaží vyrovnať s odlúčením od svojho dospievajúceho manžela a dcéry.

Dôvody zrušenia možnosti „Preč“ nie sú známe. Špekuluje sa o vysokých nákladoch na jeho výrobu, a to aj napriek tomu, že scény zobrazujúce technológiu, vesmírnu loď či vesmírnu sériu ponúkali menej a kvalita CGI bola dnes podpriemerná.

Vonku hodnotenie od Živé.sk: Toto je zaujímavý sériový počin. Spájajú sa v ňom zdanlivo úplne odlišné žánre: sci-fi príbeh a dráma o rodinných vzťahoch. A to je skvelá kombinácia. Ak si na to zvyknete doma, či už sledujete ďalšie sci-fi alebo plačúcu telenovelu, teraz máte jedinečnú príležitosť zabiť dve muchy jednou ranou a svoju polovičku dokonca naučiť niečo o vesmírnej technike.

Celá recenzia pozri samostatný článok.

Preč je skvelá séria, ak sa doma nemôžete rozhodnúť medzi rodinnou drámou a vesmírnou sci-fi.

Prečítajte si tiež

Netflix prišiel so skvelou sériou o prvom lete na Mars (recenzia)

READ  Tweet Chadwickova smrť sa stala najpopulárnejšou v histórii Twitteru - človek - veda a technológia

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close