NHL: Boston Bruins opäť prehral s Tampa Bay Lightning

včera 21:15
|

Hokejisti z Tampa Bay vyhral štvrtý zápas semifinále play-off NHL Eastern Conference nad Bostonom a už vedú zápas 3: 1 v sérii.

Duel Boston Bruins – Tampa Bay môžete sledovať ONLINE na ŠPORT.sk >>

Erik Černák sa dostal do boja s Davidom Pastrňákom

Prečítajte si tiež

Slovenský obranca Erik Černák hral v drese Lightning takmer 17 minút a strelil dve minúty. Bruins bol v bránke vylúčený Jaroslav Halák 23 z 26 strelcov súpera. Kapitán medveďov Zdeno Chara strávil viac ako 16 minút na ľade.

Semifinále východnej konferencie – zápas 4:

Boston Bruins – Tampa Bay Lightning 1: 3 (0: 1, 0: 2, 1: 0)

Ciele: 58. DeBrusk (Coyle, Grzelcyk) – 9. Palát (Point), 33. Palát (Cirelli, Kucherov), 39. Hedman (Johnson, Kucherov)

/ stav série: 1: 3/

Tampu bol poslaný do vedenia útočníkom Ondřejom Palátom v 9. minúte, keď dostal puk na tyč spoza brány a nedal Halákovi žiadnu šancu presnou strelou.

V druhej tretine kapituloval, keď ho prvý krát prekonal strelou z prvého Paláta a potom pri oslabení jeho puk bohužiaľ po zásahu švédskeho obrancu Victor Hedmana bohužiaľ padol. Silový gól Jake DeBrusky zmenil v 48. minúte víťazstvo „blesku“.

READ  Shaun Maloney trénuje 'Special' Barra s personálom Aberdeen Academy v Odyssey