Technológie

Niantic Assembling Pokemon GO „Task Force“ na riešenie obáv hráčov

Obrázok: Niantic / Pokemon GO

Pokračovať od Pokemon GO Hráči Populárna mobilná hra hrozí ignorovanímNiantic teraz oficiálne reagoval na sťažnosti týkajúce sa zmeny vzdialenosti medzi PokéStop a Gym v USA a na Novom Zélande.

V dlhej správe vývojár tvrdí, že „počul spätnú väzbu“ od komunity, a v reakcii na to sa pripojí k „internému krížovo funkčnému tímu“, ktorý podporuje podnety hry pri riešení konkrétnych nastolených obáv. O kontaktnej vzdialenosti.

O zistenia tejto „pracovnej skupiny“ sa podelíme 1. septembra s ďalšou zmenou hernej sezóny. V najbližších dňoch budú tiež oslovení predstavitelia komunity, aby sa zúčastnili tejto konverzácie.

Do našej komunity Pokemon GO:

Ceníme si váš list a všetky vaše pripomienky. Pýtame sa. Sme pokorní z vašej reakcie. Nie každá hra má nadšenú globálnu stránku pre hráčov a máme šťastie.

Rovnako ako všetci ostatní na celom svete, náš tím veľmi tvrdo pracuje na tom, aby sa adaptoval na globálne zdravotné prostredie. Naše nedávne zmeny bonusov za štúdiu v USA a na Novom Zélande sú navrhnuté tak, aby obnovili niektoré základné prvky, ktoré hráči zažili pred rokom 2020, a odmenili ich opäť za pohyb a skúmanie. Poslaním spoločnosti Niantic je povzbudzovať ľudí k bezpečnému objavovaniu, cvičeniu a hre.

Zdravie a pohoda hráčov je našou najvyššou prioritou, a preto sme implementovali nový bonus za výskum vo vybranej geografii. Výskumy ukazujú, že prechádzka vonku je bezpečná a má mnoho zdravotných výhod. Podpora výskumu vonku je navyše v súlade s poslaním spoločnosti Niantic. Naďalej budeme monitorovať zdravotné a bezpečnostné pokyny týkajúce sa outdoorových aktivít a v prípade potreby vykonáme budúce zmeny.

Počuli sme vašu spätnú väzbu najmä na jednu zmenu – komunikačnú medzeru PokyStop a telocvičňa. Kontaktnú vzdialenosť začínajúcu v USA a na Novom Zélande sme zmenili z 80 metrov na pôvodných 40 metrov, pretože ľudia sa musia spojiť so skutočnými miestami v skutočnom svete a navštíviť miesta, ktoré chcú preskúmať.

Váš príspevok sme však počuli nahlas a jasne, aby sme vyriešili obavy, ktoré ste uviedli, podnikáme nasledujúce kroky: Zhromažďujeme interný tím medzi operáciami, ktorý vyvíja projekty navrhnuté tak, aby chránili náš účel podporovať ľudí na skúmanie. Svet spoločne rieši aj konkrétne obavy súvisiace s komunikačnou vzdialenosťou. O zistenia tohto tímu sa podelíme v nasledujúcej hernej sezóne (1. septembra). V rámci tohto procesu sa v najbližších dňoch obrátime na vedúcich predstaviteľov komunity, aby sa k nám v tejto konverzácii pripojili.

Našim cieľom je vytvárať zábavné a pútavé zážitky, ktoré sú v súlade s naším poslaním, a ďakujeme, že ste nás vyzvali na premyslenú a konštruktívnu spätnú väzbu.

-Niantic Group

V našom článku nájdete stránku komunity z dnešného článku:

READ  Freeview Revamp: Kanály BBC sa pohybujú - pre niektorých

Ak budú zdieľané ďalšie aktualizácie, dáme vám vedieť.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close