Technológie

Nie sú najvyspelejšie. Majú však tromf, ktorý iným špičkovým hodinkám chýba

Keď spoločnosť Huawei predstavila v roku 2018 Huawei Watch GT, boli sme trochu prekvapení. Vyzerali veľmi dobre, ale obsahovali menej funkcií ponúkaných konkurenciou. A čo viac, ponúkali menej funkcií svojho predchodcu Huawei Watch.

A ktorá novinka je horšia ako predchádzajúca generácia? Aj keď Huawei na výstave tvrdil, že výhodou rozšírených funkcií je vyššia výdrž na jedno nabitie, nepáčilo sa nám všetko. Ako chcú takýmto zvláštnym spôsobom bojovať o zákazníka?

Testovanie nám dalo odpoveď. Výdrž na jedno nabitie bola naozaj vynikajúca a stala sa jednou z najviac návykových „funkcií“. V súčasnosti existuje nástupca Huawei Watch GT2 Pro s rovnakou filozofiou
a v nasledujúcich riadkoch vysvetlíme, prečo si myslíme, že je to výhodné.

Dizajn

Hodinky vyzerajú v duchu svojich predchodcov pomerne elegantne a sú vhodnejšie pre mužské ruky. Výkon titánového a zafírového skla chrániaceho displej považujeme za veľmi úspešný. Mali sme čierny športový model a model v atraktívnej šedej farbe. Líšili sa tiež remienkom.

Zdroj: Elizabeth Harry Gavend / HN

Ak si kúpite verziu s koženým náramkom, môžete sa pri činnostiach zapotiť a nie je to najpríjemnejší pocit. To isté platí aj o plaveckom výcviku. Prípadne si kúpte silikónový remienok, ktorý ľahko vymeníte a po cvičení len vysušíte.

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Odišli ste 84% čítať.

Nezistili ste všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup k úplnému obsahu

KÚPIŤ

Máte už predplatné?
Prihlásiť sa

READ  YouTube sa môže stať nákupnou platformou. Priamo predáva výrobky vo videách

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close