Hlavné správy

Niektorí generáli z Oshawy budúci mesiac odchádzajú do nováčikovských kempov NHL

Piati generáli Oshowy budú budúci mesiac v nováčikovských kempoch NHL.

David Jesus (Arizona), Brett Harrison (Boston), Die Tallio (Edmonton), Die Maxorley (Los Angeles) a Leighton Moore (Toronto) budú mať príležitosť predviesť svoje hokejové schopnosti a IQ na úrovni NHL. Niektorí z týchto hráčov budú tiež dostávať predĺžené hovory do hlavného tábora.

Die Tallio, člen draftovej triedy NHL 2020, konečne dostane šancu zaujať mosadz Edmonton Oilers.

Talio bol draftovaný v piatom kole pred rokom, ale kvôli Covit-19 bol príliš dlho mimo hry. Bez sezóny OHL, ktorá by zapôsobila na Kena Hollanda a Davea Dippa, sa Tulio pripojil k Lipotovskému Mikulášovi na Slovensku, kde strelil štyri góly a nazbieral deväť asistencií. Mal možnosť trénovať v spoločnosti AHL Bakersfield Condors a cestovať s klubom.

Brett Harrison strelil 21 gólov počas svojej nováčikovskej sezóny v rokoch 2019-2020, čo je najviac o 16 rokov, odkedy John Towers strelil v novej sezóne 45 gólov. Pridajte 16 asistencií a útočníkov, čím upútal pozornosť mnohých skautov NHL. Dorchester, rodák z Ontária, Harrison bol tento rok vybraný do tretieho kola Bostonu. Harrison sa pripojí k draftovej triede Bruins 2021 v ich nováčikovskom tábore 2021.

Po úspešnej nováčikovskej sezóne u generálov bol David Jesus pozvaný do nováčikovského tábora Arizona Coyotes. V sezóne 2019/2020 odohralo 61 zápasov 61 zápasov Toronta a získalo 11 bodov, vrátane prvého gólu OHL v kariére proti Kingstonu 29. septembra. Počas predĺženej sezóny spôsobenej epidémiou sa Ježiš pripojil k Tuliovi a teraz bývalému spoluhráčovi Alanovi Makshenovi na Slovensku, kde odohral 20 zápasov za Liptowski Mikulas, pričom strelil dva góly a pridal tri asistencie.

Die Maxorley, známy ako jeden z najtvrdších ľudí v celkovom zozname, hľadá sám seba, aby dokázal, že dokáže do svojej hry vniesť aj zlý útok. Vzhľadom na obmedzený hrací čas v sezóne 2019-2020 strelil Maxorley svoj prvý gól v OHL proti Hamilton Bulldogs 5. októbra. Na podrobnom zozname bol videný v rade aj mimo nej, pričom sa predstavil iba v 36 zápasoch, ale jeho štýl hry zostal bez povšimnutia, pretože bol povolaný do nového tábora Los Angeles Kings.

READ  Žiadny dvojitý trest za nelegálne zamestnávanie na Slovensku: nové rozhodnutie

Lleyton Moore, jeden z najrýchlejších obrancov OHL, neustále smeruje k životu v NHL. Moore sa rýchlo stal základom generálovej Blueline, a to nielen pre svoju schopnosť udržať si prach zo svojho webu, ale aj pre svoju schopnosť udržať ho na druhom webe. V 57 zápasoch sezóny 2019-2020 strelil Moore šesť gólov a pridal 22 asistencií zo zadných koncov, vrátane dvoch gólov v powerplay. Okruh 2018 OHL First Circuit láka zamestnancov Toronta, pretože sa v septembri zúčastňujú svojho nového tábora.

Informácie o permanentkách získate na telefónnom čísle Jason Hickman na čísle (905) 433-0900 ext. 2226.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close