Technológie

Niektorým sa začína objavovať detekcia pádu Pixel Watch

Na začiatkuGoogle uviedol, že detekcia pádu Pixel Watch „prichádza túto zimu“ a na niektorých zariadeniach sa začína objavovať už teraz.

Po resetovaní nositeľného zariadenia bol jeden vlastník hodiniek Pixel Watch požiadaný, aby nastavil detekciu pádu, aby „rýchlo získal pomoc po vážnom páde tým, že hodinkám umožníte zavolať vášmu primárnemu kontaktu“. Stáva sa to v ten deň Aktuálna decembrová aktualizácia So zostavou RWD9.220429.070.

Detektor pádu je dimenzovaný až do sily 32 g. Zobrazí sa na vašich hodinkách po núdzovom SOS v časti Nastavenia > Bezpečnosť a núdzová situácia > Detekcia pádu. Aplikácia Pixel Watch má podobné nastavenie a upozornenie na úvod.

Detekcia pádu a medzinárodné tiesňové volanie nie sú dostupné vo všetkých oblastiach. Funkcia medzinárodného tiesňového volania vyžaduje Google Pixel Watch so 4G LTE. Detekcia pádu, núdzové SOS a medzinárodné tiesňové volanie závisia od sieťového pripojenia a iných faktorov a nemusia byť spoľahlivé pre núdzovú komunikáciu alebo dostupné vo všetkých regiónoch alebo jazykoch. Detekcia pádu Nie všetky pády sa dajú zistiť. Automatické vytáčanie tiesňových služieb nie je dostupné vo všetkých krajinách. Pozri g.co/pixelwatch/personalsafety Pre viac detailov.

Od dnes sprievodný článok Ešte nežije.

Google zatiaľ oficiálne neoznámil spustenie tejto funkcie a čaká ju ešte testovanie. Jeho pôvodný vzhľad môžete zopakovať obnovením, ale nastavenie je stále trochu trápenie. Dostupnosť zálohy Wear OSMala by podporovať dáta aplikácií, nastavenia zariadenia a ciferníky a dlaždice.

Viac o Pixel Watch:

Ďakujem, Dee!

FTC: Používame automatické pridružené odkazy, ktoré generujú príjem. Ďalej.


Ďalšie novinky nájdete v službe 9to5Google na YouTube:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close