Zábava

Nielenže sa Separ z rozchodu rýchlo spamätala, Tina má už aj ďalšiu lásku

Nečakaný rozchod dvojice šoubiznisu všetkých prekvapil. Dlho však nesmútili. Obaja sa milovali.

Iba nedávno ohlásili rozpad svojho vzťahu a manželstva a obaja si niekoho našli (alebo už boli?). Rapper Separ a Tina pracujú už niekoľko rokov a vychovávajú spolu dve deti. Prešli si všelijako, ale nakoniec sa rozhodli vzťah ukončiť.

Separ najskôr ukázal novú ženu

Ani jeden z nich nepotvrdil, že za rozchodom došlo kvôli tretej osobe. Krátko potom, čo zverejnili správu o rozchode, sa Separ objavil v náručí sexi blondínky Cynthie. Ich vzťah však zatiaľ nie je oficiálne potvrdený. Podľa nich išlo iba o fotografiu z natáčania klipu a išlo o spôsob propagácie piesne.

Pravda je však taká, že po zverejnení spoločného záberu Separa s mladou Cynthiou zostalo veľa ľudí pozadu a pod fotografiu napísali nepríjemné komentáre. „Ak ťa Separ vymení za Tinu, môže sa skutočne hanbiť …“ nasledovali slová plné agresie a náznaky rasizmu.

Ani Tina už nie je sama

Tina však nezostala dlho sama. Podľa posledných informácií, ktoré zverejnil Portál Pluska, Tina je zamilovaná a opäť rapperka. Hovorí sa, že v súčasnosti odovzdáva svoje srdce ďalšiemu umelcovi z brandže, ktorý si hovorí Puerto. Jeho skutočné meno je Fero Chury. Mala to aj v poslednom zverejnenom klipe. Jeho vzhľad ho porovnáva so slovenskou verziou speváka Maluma.

Musí ich spájať okrem iného aj láska k hudbe a ako sa hovorí, nikdy nevieš, kedy a kde niekoho stretneš. Tine musela prísť vhod, že rozchod nezažije sama, ale má po svojom boku niekoho, kto ju má rád. Nakoniec, každý potrebuje našu lásku, však?

Uvidíme, ako ľudia zareagujú na nový vzťah speváčky Tiny. Má veľkú dôveru medzi fanúšikmi a určite jej dajú lásku.

READ  Kevin z komédie Alone at Home má 40 rokov! Drogy a vzťah s Mila Kunis s ním zamával - z obrazovky a spoza nej - koktail

Pred časom sa však rozhodla bude mať svoj účet na instagrame súkromný a bude svoj život zdieľať iba s ľuďmi, ktorých chce. Možno je to tým, že po rozchode si to ľudia začali všímať a riešiť ešte viac. A možno preto, že po diagnostikovaní sklerózy multiplex jednoducho žije svoj vlastný život …

Speváčka Tina

Fotogaléria

Speváčka Tina

Zdroj: Profimedia

Brad Pitt a modelka Nicole nedávno ohlásili rozpad vzťahu. Megan Fox sa, naopak, teší zo svojej novej lásky alebo Katie Holmes. Láska kvitne v každom veku a nikdy neviete, kam vás vaše životné cesty zavedú a s kým skončíte.

Brad Pitt, Nicole Poturalski

Diva.sk

A láska skončila! Zbytočne sa všetci hnevali, kopal do vydatej krásky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close