šport

„Nikdy som nepovedala, že prestanem hrať“: Simona Halepová reaguje na klebety o odchode do dôchodku

Niekdajšiu svetovú jednotku a dvojnásobnú grandslamovú šampiónku Simonu Halepovú vyradilo z turnaja WTA Transylvania Open zranenie podkolennej šľachy.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Rimanov, ktorí vypadli z top 10 prvýkrát po siedmich rokoch, vyradilo zranenie z tohtoročného Italian Open.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

Halepová je však na domácom podujatí silná už od štvrťfinále a teraz čelí tímovej kolegyni Jacqueline Christianovej o posledné štyri miesta.

Simona Halepová chce pred sezónou WTA 2022 absolvovať zápasový tréning

Bývalá svetová jednotka číslo 1 už premeškala šancu kvalifikovať sa na finále WTA v Guadalajare. Chce sa hrať Čo najviac zápasov pred sezónou 2022.

Chcel som znovu získať pocit, že hrám v oficiálnych zápasoch. Tento rok som toho veľa nehral a chcel som znovu získať ten pocit a sebadôveru. Toto sú jediné ciele “ poznamenala Halepová.

1. septembra 2021; Flushing, NY, USA; Rumunka Simona Halepová zdolala Slovenku Christinu Kukovú (na snímke) v tretí deň tenisového turnaja US Open 2021 v Národnom tenisovom centre USDA Billyho Kinga. Hypotéka: Robert Deutsch-USA TODAY Sports

Pozrite si tento príbeh: Rafael Nadal a Serena Williams sú na čele zoznamu najsledovanejších tenistov na Instagrame

Rimania pokračovali, „Napredujem zo dňa na deň. Počas zápasov a turnajov sa cítim istejšie. Myslím, že opäť začínam cítiť svoju najlepšiu hru.

Očakávalo sa, že Simona Halepová bude na začiatku európskeho antukového švihu vládnuť medzi ostatnými športovkyňami na okruhu WTA, no nešťastné zranenie lýtka počas zápasu Italian Open proti Angelique Gerber zmarilo jej šance na zväčšenie na Roland Corros.

Halepová sa minulý mesiac vydala za dlhoročného priateľa Tonyho Yoruka

Osobne sa minulý mesiac na súkromnom obrade vydala za rumunského dlhoročného priateľa Tonyho Euroka. Halepová reagovala aj na špekulácie o jeho odchode do dôchodku po sobáši.

Reklama

Článok pokračuje pod týmto inzerátom

17. augusta 2021; Mason, O, USA; Simona Halepová (ROU) vracia úder proti Magde Lynette (POL) počas tenisových turnajov Western a Southern Open v Lindner Family Tennis Center. Hypotéka: Aaron Doster-USA TODAY Sports

Veľa ľudí o tom hovorí, ale nikdy nepovedali, že po svadobnej hostine prestanem hrať. Stále som nadšený a stále milujem tenis. Môj manžel je vždy vedľa mňa a ja si užívam pobyt na ihrisku a hranie zápasov. Nakoniec sa stal dvojnásobným veľkým šampiónom.

Napriek mnohým zraneniam, ktoré brzdili jej sezónu, sa Simona Halepová vrátila nezranená na turnaj WTA, ktorý sa začína na Canadian Open. Rumun chce mať na konte čo najviac zápasov, kým bude civieť na sezónu 2022 WTA.

Píšte hlboko

„Game by Game“: Simona Halepová sníva o víťazstve vo svojej rodnej krajine

Pred 2 mesiacmi

Páčilo sa vám čítanie tohto článku? Stiahnite si našu exkluzívnu aplikáciu a získajte pokrytie 24×7, najnovšie mémy a žarty zo sociálnych médií. Pre stiahnutie kliknite sem.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Check Also
Close
Back to top button
Close
Close