Technológie

Nintendo eShop Choices – máj 2022

Obrázok: Nintendo Life

Áno, vieme, že na májové skúšky eShopu meškáme, ale poďme, nie je sezóna E3! Napriek tomu sme späť v ponuke najlepších ponúk mesiaca; Bolo to relatívne pokojné, ale to neznamená, že to nie sú žiadne diamanty (mohli sme byť trochu drzí a tento mesiac sme pokryli jednu alebo dve krabicové hry – hej, bolo ticho, však?!).

Tak to môže byť na prasknutie! Najprv si dajte nejaké slušné poznámky, nie sú v našej hornej tretine, ale bez ohľadu na to sa oplatí pozrieť si ich.

Medzitým samozrejme skontrolujte Výber eShopu na apríl Keď ste v tom!

Úctivé tipy


3. Opus: Echo of Starsong – Full Bloom Edition (Switch Ishop)

Opus: Echo of Starsong - Full Bloom Edition (Switch Ishop)Opus: Echo of Starsong - Full Bloom Edition (Switch Ishop)

Vydavateľ: Chicono / Vývojár: Chicono

Dátum vydania: 11. mája 2022 (Spojené štáty) / 11. mája 2022 (Spojené kráľovstvo / EÚ)

Na treťom mieste je fantastický príbehový titul OPUS: Echo of Starsong. V našej recenzii sme to nazvali „emocionálne dobrodružstvo, ktoré predstavuje vrchol dnešnej série a jednu z najlepších príbehových hier vo Švajčiarsku“, ktoré ilustruje neuveriteľnú vizualizovanú atmosféru a emócie, s ktorými sa príbeh odvíja.

Prečítajte si úplnú recenziu Stuarta Gibba na túto tému Tu.

2. Múzeum PAC-MAN + (spínač)

Múzeum PAC-MAN + (spínač)Múzeum PAC-MAN + (spínač)

Vydavateľ: Bandai Namco / Vývojár: Bandai Namco

Dátum vydania: 27. mája 2022 (Spojené štáty) / 27. mája 2022 (Spojené kráľovstvo / EÚ)

Tento mesiac získalo striebornú medailu PAC-MAN MUSEUM +, nádherný výber niektorých najdôležitejších vydaní ikonických postáv za posledné roky. Existuje veľa ponúk na dokončenie online rebríčkov a misií a páčilo sa nám, aká pevná bola emulácia pre každú hru. Niektorého cudzieho obsahu mohlo byť o niečo menej, ale táto súprava obsahuje niektoré z najlepších hier všetkých čias.

READ  Xiaomi predstavila prelomovú inováciu. Priesvitná televízia bude sériovo vyrábaná

Pozrite si celú recenziu hry Toma Masseyho Práve tu.

Majte na pamäti, že niektoré externé odkazy na tejto stránke sú pridružené odkazy, čo znamená, že ak na ne kliknete, môžeme získať malé percento z predaja. Prečítajte si prosím naše Zverejnenie FTC Pre viac informácií.

1. Citizen Sleeper (Switch Ishop)

Citizen Sleeper (Switch Ishop)Citizen Sleeper (Switch Ishop)

Vydavateľ: Spolucestujúci / Vývojár: Skok cez vek

Dátum vydania: 5. mája 2022 (Spojené štáty) / 5. mája 2022 (Spojené kráľovstvo / EÚ)

Tento mesiac je číslo jedna Citizen Sleeper, hra, ktorá sa mnohým našim zamestnancom jednohlasne páčila. Jeho silný príbeh a písanie sa dá prirovnať k neuveriteľnému disco elysium a my sme si obzvlášť užili krásny umelecký štýl zobrazený s úžasným soundtrackom so syntetickými vlnami. Ak máte radi silné rolovacie hry, určite si niečo kúpite!

Pozrite si celú recenziu hry Mitcha Vogela Tu.


Ako určíme prvé tri možnosti v našom eShope: Na konci každého mesiaca zamestnanci Nintendo Life hlasujú o svojich obľúbených témach zo zoznamu hier vybraných redakčnou radou. Aby sa tieto hry kvalifikovali do tohto zoznamu, musia byť v danom mesiaci vydané len digitálne pre Nintendo Switch ESHOP a musia byť skontrolované na Nintendo Life; Kvalifikačné hry vyberáme na základe skóre recenzií.

Zamestnanci sú požiadaní, aby hlasovali za tri hry, o ktorých si myslia, že si zaslúžia umiestnenie na vrchole tohto zoznamu; 3 body za prvú skúšku, 2 body za druhú skúšku a 1 bod za tretiu skúšku. Tieto hlasy sa potom spočítajú na vytvorenie prvých troch zoznamov a celkový víťaz získa prvú cenu v mesiaci.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close