Technológie

Nintendo & HAL Labs rôzne plány na Kirbyho 30. narodeniny

Obrázok: Nintendo

Jedno z ďalších veľkých vydaní na ceste k Nintendo Switch Kirby a zabudnutá krajina, Vyjde budúci mesiac. Tento rok si pripomíname 30. výročie Pink Puff a možno si spomínate – Nintendo má nejaké plány na rok.

To isté sa opakuje Nedávna účtovná závierka, Nielen uznanie Kirbyho novej hry, ale aj Kirbyho narodenín – s plánmi na rôzne projekty v spolupráci s vývojárom HAL Lab, aby sme sa podelili o „čaro“ tejto postavy so všetkými.

„Kirby and the Forgoten Land“ vyjde 25. marca ako prvá 3D akčná hra zo série Mainline Kirby.
Zdieľaním ovládačov Joy-Con môžu hráči kedykoľvek prejsť na hru pre dvoch hráčov a dostať sa do tohto nového sveta s rodinou a priateľmi. Tento rok si pripomíname aj 30. výročie Kirbyho. Na oslavu tohto výročia plánujeme s vývojárom Kirby HAL Labs rôzne projekty, aby sme sa podelili o krásu série Kirby s mnohými.“

Nintendo nedávno prostredníctvom sociálnych médií zdieľalo tieto umelecké diela:

Hovorí sa tiež o novej hre Kirby, ktorá môže vyjsť koncom tohto mesiaca. môžeš Prečítajte si o tom viac v našom predchádzajúcom príbehu.

Čo iné by ste chceli vidieť od Pink Puff v roku 2022, okrem Kirbyho nadchádzajúceho vydania? Zanechajte komentár nižšie.

READ  Maďarsko postupuje na miesto vo svetovom rebríčku inovácií

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close