Hlavné správy

NN Group – NN Certified Best Employer v Európe a zaradená do top 10

Všetkých desať obchodných jednotiek v NN International Insurance už po piatykrát získalo certifikát Best Employers. Skupina NN bola tiež po prvýkrát zaradená do top 10 rebríčka v Európe, výsledkom čoho je viac ako päť obchodných jednotiek certifikovaných ako najlepší zamestnávateľ v Európe s najvyšším celkovým skóre. Certifikácia Best Employers Organization oceňuje organizácie, ktoré sa zameriavajú na to, aby boli ich ľudia na prvom mieste prostredníctvom výnimočnej personálnej politiky.

Výrazné zlepšenie oproti minulému roku

Všetkých 10 obchodných jednotiek NN International sa zúčastnilo certifikačného procesu Best Employer. Celkovo naše medzinárodné obchodné jednotky zvýšili svoje celkové skóre v porovnaní s minulým rokom (94,25 % vs. 90,7 %), čo odráža celkové zlepšenie našich zásad a postupov v oblasti ľudských zdrojov. Konkrétnejšie, v porovnaní s minulým rokom naše medzinárodné obchodné jednotky preukázali výrazné zlepšenie v pilieroch diverzity a inklúzie, vzdelávania a digitálnych HR postupov. Skóre našich obchodných jednotiek tiež ukázalo priestor na zlepšenie v pilieroch well-being, on-boarding a off-boarding procedúr.

Okrem toho medzinárodné obchodné jednotky ako celok prekonali porovnávacie spoločnosti takmer o 10 %, čím sa NN celkovo zaradila medzi 10 najlepších v Európe. Šesť obchodných segmentov – Belgicko, Maďarsko, Japonsko, Rumunsko, Slovensko a Španielsko – jednotlivo dosiahlo mimoriadne vysoké skóre a dostalo sa do prvej desiatky miestneho rebríčka prvého miesta zamestnania.

Renia Gulage, riaditeľka HR International: „Tento rok sme pokračovali v našom úsilí podporovať našich ľudí. Certifikácia Najlepší náborový pracovník a naše umiestnenie v top 10 v Európe je úspechom našich angažovaných tímov. Chcel by som poďakovať všetkým kolegom, ktorí sa pričinili o tento výsledok, ktorý nás motivuje robiť viac pre našich ľudí, ich pohodu a pracovné prostredie.

Najlepší šéf

Program Top Employers Institute certifikuje spoločnosti na základe ich účasti v prieskume osvedčených postupov v oblasti ľudských zdrojov a výsledkov. Prieskum pokrýva šesť oblastí ľudských zdrojov s 20 témami vrátane stratégie ľudí, pracovného prostredia, získavania talentov, učenia, pohody a rozmanitosti a začlenenia. NN je certifikovaná ako Top Employer s viac ako 2 043 spoločnosťami v 123 krajinách, z ktorých každá je odhodlaná obohatiť svet práce.

READ  Pri útoku zahynulo päť civilistov, informujú USA o uzavretí veľvyslanectva

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close