Veda

„No tak, poďme vážne“: Anthony Fauci tvrdí, že bol „úplne mimo kontaktu“ s maskou, ktorú nosil v roku 2022.

DR. Anthony Fauci počas piatkovej sekcie „Váš svet s Neilom Cavutom“, ktorú zverejnil Fox News, uviedol, že bol „úplne vytrhnutý z kontextu“, keď hovoril o možnosti, že do roku 2022 bude možno potrebné nosiť masku na tvár.

Fauci povedal: „Poď, zvážni to“, keď bol hostiteľ Neil Cavuto vypočúvaný kvôli kritike, ktorú dostal po februárovom komentári Rozhovor „Stav Únie“ CNN. (SÚVISIACE: Sanjay Gupta z CNN tvrdí, že je „smola“, že koronavírus bude mať v USA „významný štvrtý boom“)

Profesor lekárskej fakulty Cavoto Johns Hopkins, Drs. Marty Makri Fauci kritizuje, že je „veľmi opatrný“ pri reakcii na epidémiu, pokiaľ ide o jeho imunitu. Cavuto priniesol Fauciho komentár k maske, v ktorom pre Dana Bash pre CNN uviedol, že Američanov „je možné“ stále nosiť Masky v roku 2022, Závisí od stavu „normality“ vo vzťahu k epidémii a od toho, ako ju definujete. Opýtal sa Fauciho, či je opatrný, že by „znemožnil“ vymanenie sa z pandemického myslenia.

„No, v prvom rade mi dovoľte odpovedať na jednu vec, ktorú ten človek hovorí, že ide o úplné nedorozumenie,“ odpovedal Fauci. „Keď hovorím o stádovej imunite, hovorí, zvažujem iba tých, ktorí boli zaočkovaní. To je úplne nesprávne.“

Uviedla, že imunita v stáde je „mätúci pojem“, pretože nepoznáme percento ľudí, ktorí už boli infikovaní, a sú očkovaní pravdepodobne pred vírusom. Povedal, že ak je spolu vysoký počet ľudí, dostávame sa bližšie k tomu, že sme „prikrývkou bezpečnosti pre komunitu“.

„Pretože sme veľmi opatrní, chceme sa ubezpečiť, že keď robíme odporúčania, robíme to na základe vedy.“ „Dalo by sa povedať, že je pravdepodobné, že niečo tak je, čo je pravda. Je pravdepodobné, že ak ste očkovaní, nebudete šíriť infekciu, ak ste infikovaní bez akýchkoľvek príznakov. Niet pochýb. I I pochop to ako ktokoľvek iný.

READ  Pretrvávajúci Mars rover NASA vysiela obraz zrútenia fázy zostupu na Mars

Potom povedal, že akonáhle štúdie ukážu, že by sa to malo stať, ľudia sa po očkovaní môžu vrátiť k noseniu masiek. Povedal, že chce zostať konzervatívny a počkať, kým to preukáže.

„Ale nosiť masku v roku 2022, lekár? Stale s nim stojis? Skočil do Cavota.

„No tak, začni to brať vážne.“ Toto bolo úplne vytrhnuté z kontextu. Čo som hovoril – “Fauci odpovedal skôr, ako Cavio znova skočil:„ Nemyslíš si, že je to tak? Nemyslíte si, že by ste mali mať v roku 2022 masky? „

„Nevieme. Nehovorím, že budeme. Ak uvidíme veľký boom a bude sa nám neustále zvyšovať počet prípadov, je predvídateľné, že v roku 2022 môžeme nosiť masky. „Ak budeme pokračovať v očkovaní ľudí a zmiešame sa s infikovanými ľuďmi, ktorí sa nakazili a úroveň infekcie klesne, budeme veľmi nepravdepodobní.

„Hráme tu túto hru. Vezmete slovo alebo vetu, ktorú niekto povie, a hodíte mix. Nie, určite som nepovedal, že v roku 2022 budeme nepochybne nosiť masky. Za určitých okolností som povedal, že by sa dalo predvídať, čo budeme musieť urobiť. Existujú však okolnosti, za ktorých by sme nemali byť, “uzavrel.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close