šport

Nová dohoda o vysielaní hier NIFL po celom svete

Európske ligy spolu s deviatimi členmi po prvýkrát upevnili svoje vysielacie mediálne práva mimo svojich domácich trhov.

S trojročnou zmluvou budú môcť futbaloví fanúšikovia po celom svete bezplatne sledovať dánsku Superlicu, islandský najvyšší futbal, kazašskú profesionálnu futbalovú ligu, lotyšskú ligu Optipet Wirslika, ligu Severného Írska, nórsky Elizerian a nasledujúce ligy. , Poľská extratrieda, Slovenská Fortuna Liga, Švajčiarska futbalová liga.

Nové strategické partnerstvo so zápasmi ponúkanými zo zimnej a letnej ligy umožní fanúšikom po celom svete sledovať prenos zadarmo „nonstop“ počas celého roka.

Partnerstvo sa začína tento víkend živými zápasmi v šiestich ligách

Živé zápasy sú k dispozícii na lineárnych kanáloch ELEVEN a platformách ElevenSports.com a OneFootball a sú nabité programovaním na ramenách, klipmi, archívnymi materiálmi a úvodníkami.

Partnerstvo sa začína tento víkend živými zápasmi medzi Profesionálnou futbalovou ligou Kazachstanu, Premiership Severného Írska, nórskym Elitezerian, extratriedou Poľska, slovenskou Fortuna Ligou a Švajčiarskou futbalovou ligou.

Jaco Swart, výkonný riaditeľ Európskej ligy, povedal: „Toto medzinárodné partnerstvo v oblasti mediálnych práv medzi 9 členmi našej asociácie a ELEVEN a OneFootball je úžasné.

„Toto je ďalší inovatívny príklad toho, ako sa my v európskych ligách snažíme poskytovať hodnotné služby našim členským ligám a ich klubom.

„Naším poslaním je postupne zvyšovať počet zúčastnených líg a pokračovať v skúmaní nových obchodných oblastí, aby sme mohli spolupracovať s partnermi so vzájomne prospešnými spoločnosťami a rozvíjať dlhodobé vzťahy.“

READ  EURO 2020: Nominácia Slovenska na remízu proti Severnému Írsku

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close