Technológie

Nová mapa Kanesaka s tematikou Tokia od Overwatch je teraz na svete a končí Cat Kafa • Eurogamer.net

Keikisha Hanso sa navyše nechala chytiť novým podujatím.

Nová bezplatná mapa Deathmatch od Overwatch teraz žije pod hmlou hradu Šimata v uliciach tokijskej Kanesaka.

Kanesaka spája cesty v tradičnom štýle so súčasnou expanziou miest v Tokiu. Všetky sú prístupné prostredníctvom ohromujúcich bujných ekologických detailov, od prístupných reštaurácií a arkád až po hrnčiarske dielne, najmä útulne vyzerajúca mačací kaviareň.

Opäť Decembrová aktualizácia pre vývojárov zameraná na Kanesoga, Veľkonočné vajíčka sú zabalené na mape Blizzarda Jeffa Kabilana, niektoré dráždivé príbehy o budúcich overwatchoch a iné zábavné veci spojené s vývojovým tímom. Napríklad Kapil poznamenal, že spomínaná kaviareň pre mačky obsahuje portréty mačiek, ktoré vlastnia členovia tímu.

Overwatch – Kanesaka Trailer.

Blizzard dnes pri príležitosti príchodu Kanesaky predstavil špeciálnu „mikro-akciu“ s obmedzeným vydaním, ktorá sa koná od 12. januára do 25. januára. Jednoducho nazvaný Kanesaka Challenge dáva hráčom šancu vyhrať skin Keikisha Hanso, sedem jedinečných sprejov a ikonu nového hráča.

Upútavka na Kanesaka Challenge Trailer.

Väčšinu z týchto odmien je možné získať jednoducho víťazstvom v hrách Overwatch – rýchla hra, konkurenčné hry a arkádové hry – tri výhry chránia ikonu pagody, šesť sietí yakoi sprej a deväť výhier kože. Zvyšných šesť sprejov sa získava podrobne sledovaním overlayov Twitch počas celej udalosti Na oficiálnej webovej stránke.

READ  Xiaomi predstavila prelomovú inováciu. Priesvitná televízia sa bude hromadne vyrábať

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close