šport

“Novak Djokovič je po QF 18: 0, čo je neuveriteľné,” uviedol Wajda.

Marion Wajda nemohol vycestovať do Austrálie s Novakom Djokovičom, zostať doma na Slovensku a pravidelne sa rozprávať so svojím študentom a ďalším trénerom Koranom Ivaniševičom. Wajda preskúmal predchádzajúce zápasy s Koránom a Novakom a pripravil správnu taktiku pre ďalšie, zatiaľ čo Srbi si poradili so zranením brucha.

Nakoniec Djokovič prekonal všetky prekážky, aby získal svoj deviaty titul Australian Open, keď v posledných dvoch zápasoch prekonal Aslana Karatseva a Daniela Medvedeva, aby si po štvrťfinále v Melbourne Parku svoje víťazstvo predĺžil na 18: 0!

Wajda bol spokojný s tým, ako Novak hral, ​​pretože sa v treťom kole zranil proti Taylorovi Fritzovi, a tak urobil všetko dobre na ihrisku, vyradil sedem súperov a držal sa svojho plánu získať 18. titul v 33 rokoch.

“Bolo úžasné, že Novak dodržal plán, ktorý sme všetci zostavili, nedal Medvedevovi šancu. Zápas trval a hral lepšie. Kolo, keď Novak na Australian Open postúpil do osemfinále 18: 0, bolo neuveriteľné.”

Boli sme v kontakte každý deň. Všetci sme sedeli na notebooku na videokonferencii s fitnes trénerom. Preskúmali sme predchádzajúce zápasy a zaoberali sme sa falošnou taktikou pre nových nepriateľov a jeho zdravím. Po zápase Fritz to bolo ako všeličo.

Napriek tomuto zraneniu by sme sa mali všetci zavďačiť Novakovi za jeho úspechy. Bolo mi smutno, že som nebol v Melbourne s chalanmi, ale bolo to ťažké pre celú planétu.

Marion Wajda chváli Novaka Djokoviča po jeho nedávnom víťazstve na Australian Open.

Goran má nárok na kurzy; Na Novak sa tak dlho pripravoval na prvý titul.

Bol v strese a nebolo prekvapením, že bol po zápase taký šťastný, pretože nebolo ľahké byť pokojný a zakryť emócie. V decembri som bol s Novakom v Marbelle. Pracovali sme na rôznych prvkoch jeho hry a snažili sme sa robiť efektívnejšie z jeho strany.

READ  2021 Majstrovstvá sveta juniorov v hokeji, ukážka, rozpory

Bolo mi potešením vidieť všetky tieto vylepšenia vo finále proti Medvedevovi. Musíme si sadnúť a myslieť na kalendár. Znepokojovali ma správy o zraneniach vyžadujúcich ošetrenie. Znížime počet zápasov, najmä keď myslíme na jeho zdravie a rodinu. V máji chcem byť s Novakom v spoločnosti Roland Cars, “povedala Marion Wajda.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close