Technológie

Nové BMW M5 CS bolo vždy najvýkonnejším autom značky M.

Veľmi rýchle a výkonné sériové auto BMW M. Vďaka tomu, čo je na zozname späť, je to veľmi zodpovedné.

Nový M5 CS ale vyzerá veľmi podobne ako super sedan. V nadväznosti na tvrdé modely M3, M4 a M2CS získa nový Five Five M5 o 10 koní viac ako konkurencia, a to vďaka menším zmenám vo svojom štvorvalcovom 4,4-litrovom V8.

Výsledkom je monumentálny výkon 626 koní a krútiaci moment 553 libier pre všetky štyri kolesá (alebo zadné, ak máte pocit, že ste odvážni) prostredníctvom štandardnej osemstupňovej automatickej skrinky Mepton M5.

Sprint z 0 na 100 km / h je dodávaný za 3,0 sekundy – jedna desatina McLarenu 675LT a o 0,3 sekundy rýchlejšie ako pól M5 – 0-124 km / h trvá 10,4 sekundy. Vysoká rýchlosť je elektronicky definovaná ako 189 míľ / h. Musí toho byť veľa, tha.

Vďaka obrovským úsporám na vonkajších paneloch CMRP a sedadlách z uhlíkových vlákien v každom rohu kabíny je BMW od štandardnej konkurencie vzdialené 70 kg. Áno, sú to prísne štyri kreslá.

Chcete byť poriadne škaredí? Jazda CS má pokles nadmorskej výšky 7 mm, kultivované ložiskové pružiny, uchytenie motora na mieru, dodávku oleja pripraveného na trať a vyklápače modelu M8 Gran Coupe. BMW tvrdí, že tieto umožňujú pokročilé ovládanie „dojazdu“. To je to, čo chceme počuť. Oh, a karbónové keramické brzdy sú štandardnou výbavou, avšak mali by byť, počnúc 7 140 780.

Všetky CS dostávajú zlaté akcenty a 20-palcové zlaté kolesá, ktoré tu vidíte, a ak bude na svete spravodlivosť, bude to všetko uvedené v tomto slávnom zelenom laku. Svetlá v tvare písmena L teraz dostávajú tiež žltú farbu, ktorá sa aktivuje vždy, keď sú diaľkové alebo stretávacie svetlá.

READ  HP predstavilo nové prírastky do portfólia rady Z

Prvé dodávky sa uskutočnia na jar tohto roku. Hej, vieš, čo chcú ľudia od BMW?

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close