Zábava

Nové filmy: Divadlá, Streamerské služby ponúkajúce nové filmy

Toto nie je odovzdanie.

Naše divadlá sú väčšinou otvorené. Každý týždeň na nich vychádzajú nové filmy. Ostatné filmy prichádzajú na streamovacie služby, ako sú Netflix a Amazon Prime, z ktorých niektoré sa niekde hrajú v kinách.

Iní majú filmy na premietanie vo virtuálnych divadlách. Filmland spoločnosti Arkansas Cinema Society sa začal tento týždeň. Oscary zahŕňajú dva filmy „Nomland“ a debut Reginy Kingovej „One Night in Miami“ a „Saint“ Francis, obľúbený film roka North Little Rocks, napísaný a v hlavnej úlohe s Kelly O’Sullivanovou. „

Ak sa chcete dozvedieť viac o tohtoročnom Filmlande, môžete si pozrieť stĺpček môjho videa na filme kliknutím na príslušné pole na tejto stránke. Alebo navštívte stránku arkansascinemasociety.org.

Tento týždeň nejakým spôsobom vyšli asi dve desiatky filmov. Všetci akoby nás prosili, aby sme ich videli a písali o nich.

Jediné, čo máme, je tento šesťstránkový úryvok z filmu. Tento týždeň bude predvedený úryvok z recenzie mini-série Showtime „Dobrý pán vták“, niektorí z vás budú tvrdiť, že to nie je film, pretože je výsledkom perspektívy režiséra. Tiež produkcia spoločného tímu pozostávajúceho z herca Ethana Hawkeho, spisovateľa Jamesa McBrideho a spisovateľa Marka Richardsa alebo preto, že to nebolo plánované na plátne. Zdá sa mi to všetko ľahké a zvukové.

Musíme sa tejto novej realite prispôsobiť. Aby sme našli filmy, ktoré boli svižne napísané asi 20 rokov, zrazu sme dostali viac premietačov a premietacích odkazov, ako by sme mohli zvládnuť. Aký je dôvod tohto stĺpca?

Keď som videl iba polovicu „raja“ Angusa Benfielda, môžem vám povedať, či hľadáte film založený na pokročilej viere o asistentovi lekára v strednom veku, ktorý sa zobudí na dobrom mieste a nájde svoj život. Podozrenie na bezvýznamnosť je skutočne také hlboké, je to vaša hra. Dobre vnímaný a základný semi-remake filmu „Je to úžasný život“ s bonusom Erica Robertsa, ktorý sa blíži k získaniu 600 hereckých kreditov v internetovej databáze filmov.

READ  St. Mirren 1–2 Boky: Strana Jacka Ronesa získava víťazstvá proti sebe zaslaním Jacka Alnwicka | Futbalové správy

„Spontánny“ Brandon (Davidov syn) Briana Duffielda, „Majiteľ“ Cronenberga, Výzva Lydia Deana Pilchera na výzvu, „Film Apple TV Plus Sofie Coppolovej„ Na skalách “a Dokumentárny film„ Ostatní v tejto kategórii nie sú zaradení do tejto kategórie. .

Z upútavky a niektorých izolovaných klipov, ktoré sme videli – stále dúfam, že dostaneme sľúbeného premietača filmu „Zachráň sa“. (Ak sa screener neobjaví, je to film, ktorý vidíme tento víkend v kinách).

Tento víkend otvorené v Arkansase – navštívte svoje miestne kiná – „Shortcut“, 80 -minútový hororový film, v ktorom kritici nie sú obzvlášť milí, a RZA „Cut Throat City“, lúpežný thriller odohrávajúci sa v New Orleans po hurikáne Katrina. (Je v tom aj Ethan Hawke, ale bohužiaľ nie Eric Roberts.)

Dokument „Jimmy Carter: Rock and Roll President“ sa dodnes otvára vo virtuálnych a vybraných kinách. (Divadlo najbližšie k Arkansasu je v Oxforde, slečna.) A „The Glorious“, v hlavných úlohách Julie Demore, feministka Gloria Steinem, Julianne Moore a Alicia Vicander a Lulu Wilson a Ryan Gierra. Armstrong v rôznych fázach svojho života je teraz k dispozícii na Amazon Prime.

Dokument Jennifer Wendy z roku 2007 o streamovacích službách „2067“ je o mladom mužovi z malého mesta Maine „Billy the Kid“; Romantická komédia Kathy Lee Gifford „prišla neskôr;“ Dokumentárny film Abela Ferraru „Prognostické“ a hororové filmy sezóny Halloween.

Časom očakávam, že spotrebitelia budú mať viac možností, pokiaľ ide o filmy, ako aj o populárnu hudbu. Je to dobré i zlé-sledovanie filmov bude jednoduchšie a jednoduchšie, ale priepasť medzi privilegovanými hollywoodskymi produkciami a vlastnými produkciami sa ešte viac polarizuje.

Žiť v priemysle môže byť náročné, ale priniesť film na plátno môže byť jednoduché.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close