najnovšie správy

Nové odhalenia správ: zvyšujú sa pochybnosti o realitných väzbách vedúceho daňového zločince (podcast)

Táto správa odhalila nové väzby medzi hlavným finančným trestným úradom a spoločnosťou s miliónom dolárov. Pochybnosti o Ľudovítovi Makó preto naďalej rastú. Potraty na požiadanie sú dnes aj naďalej neodkladnou lekárskou starostlivosťou – počas koronárnej éry, tvrdí verejná obrankyňa Mária Pataky.

Potraty na požiadanie sú súčasťou pohotovostnej zdravotnej starostlivosti a ženy majú právo byť pri narodení prítomné, dokonca aj dnes, v čase koruny, hovorí ochrankyňa práv Maria Pataky.

Podľa nej hrozba pandémie nemôže svojvoľne zmeniť súdne rozhodnutia v prípade starostlivosti o rozvedených manželov a vláda by mala zabezpečiť, aby zamestnanci DSS boli testovaní na ochranu starších osôb.

Dnes ráno sme sa bližšie zaoberali realitnou a obchodnou históriou muža v čele správy trestného práva. Ovudovít Makó a jeho rokovania s miliónmi kontroverzných spoločností boli predmetom nových odhalení od našich vyšetrovateľov a diskutovali sme s ombudsmanom, či a ako môže korónové obdobie narušiť naše ústavné práva.

Hostiteľ: Mária Pataky, verejná ochrankyňa práv

Moderuje: Braňo Dobšinský

Ďakujem vám, našim priaznivcom, za toto a za všetky naše podcasty.

Všetky naše podcasty nájdete na jednej stránke tu. Všetky nové mince si môžete predplatiť prostredníctvom iTunes, Podcasty Google, SoundCloud alebo Spotify, Sledujte nás na Facebooku Aktualizácia podcastovy.sk.

Ak sa vám tento článok páčil, podporte nás.
Vďaka vám tiež existujú bezplatné médiá a nezávislá žurnalistika.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close