Technológie

Nové stavebnice Sims 4 dokážu rozhýbať girlandy Sims pre dospelých aj deti

Snímka obrazovky The Sims 4 ukazuje dvoch ľudí oblečených v elegantnej súprave pri mesačnom svetle, ako jedia a kráčajú v pozadí, a dvoch ľudí, ktorí sa bozkávajú na ulici.

Tie šaty a oversized sako v pozadí sú naozaj hypnotizujúce.
Snímka obrazovky: E.A.

The Sims 4 Zdá sa, že nápor nástrojov má v úmysle znova ma poraziť a jeho posledné duálne vydanie by to mohlo urobiť.

The Moonlight Chic A Malé tábory Zdá sa, že nástroje spoločne poskytujú štýl aj obsah. Moonlight Chic Zahŕňa večerné vzhľady inšpirované Parížom, ale nevyzerajú ako referenčné šaty siahajúce až po zem. Materiály boli „inšpirované perzským tvorcom,“ uviedla EA Paula Locately A dnešná mládežnícka móda.“ Takže dúfam, že môj simík bude ozdobený všetkými možnými novými spôsobmi.

Medzitým The Malé tábory Súprava spočiatku pripomínala The Sims 4Prvý herný balík, Vonkajší ústup, Ktorý mal veľký tábor a vonkajšie zameranie. Ale táto súprava znie ako sľubná aktualizácia. Nielen, že zahŕňa vonkajšie premietacie plátno a reťaze krásneho osvetlenia, sú tu veci, ktoré deti skutočne musia robiť.

The Sims 4 Má tendenciu zdôrazňovať Hra pre mladých a dospelých simíkov, Menej necháva pre deti, dojčatá, tínedžerov a dospelých. Deti sú naozaj len predmety, takže nič nedostanú. Podľa EA ​​však Little Campers umožní deťom postaviť si hrad s prikrývkou, kde sa môžu hrať vonku a byť v pohodlí. Môžu byť dokonca modelom auta alebo raketovej lode. Súprava obsahuje nové hračky a možnosť vyprážať marshmallows. Takže je to bližšie k domovu a ako hrubé vibrácie Vonkajší ústup.

Po takmer ôsmich rokoch a približne 1500 hodinách hrania mám často pocit, že už nemám čo robiť. Ale ak nejdem o nejaké krásne vonkajšie svetlá alebo jasný nový vzhľad. Teraz musím počkať, kým bude k dispozícii a uvidím creat-a-sim a vstavané veci.

Dve súpravy budú dostupné vo štvrtok 26. mája pre všetkých hráčov Sims na PC a Mac Origin a Steam, PlayStation 4 a 5, Xbox One a X / S. Súpravy sú tiež lacné. Možnosť DLC Pre Sims Za 4,99 USD.

READ  Sada podložiek Animal Crossing Brewster je pribalená ako odmena pre moje Nintendo

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close