Economy

Novinky v O2: Služba VoWiFi a cenová výhoda pre dva páry zariadení

Ilustrované. Foto.

Operátor O2 pripravil pre svojich zákazníkov technologickú novinku v podobe volaní cez WiFi sieť, takzvaného VoWiFi. Služba funguje od tohto mesiaca, teda od septembra.

Zákazníci telefonujú prostredníctvom sietí WiFi v situáciách, keď nie je dostatočné pokrytie štandardného mobilného signálu. Ide napríklad o podzemné priestory, dobre izolované budovy alebo odľahlé miesta so zavedeným internetom.

Využitie služby VoWiFi je podmienené 4G LTE SIM karta kompatibilný mobilný telefón, Zákazník nepotrebuje na pripojenie žiadnu externú aplikáciu a svoj hovor vybavuje priamo z telefónu.

Zároveň nie je podmienkou, aby bol volaný na údajoch, ako je to pri volaní cez rôzne aplikácie. Naopak, volaný účastník môže prijímať hovory v sieťach 2G alebo 3G, ako aj na všetkých, dokonca aj starších telefónoch.

Foto: O2

Služba sa aktivuje automaticky na každom podporovanom zariadení s najnovšou verziou softvéru. Ak sa chcete pripojiť, stačí pripojiť k WiFi a nastavenia siete v prístroji, aby ste zapli službu VoWiFi,

WiFi hovory sa počítajú ako štandardné hovory, Cena hovoru je rovnaká ako cena volaní v rámci programu, ktorý zákazník používa. Hovory VoWiFi nemajú žiadny vplyv na objem prenesených mobilných dát.

Vďaka technológii VoWiFi získa zákazník pripojenie a vysokú kvalitu zvuku aj v oblastiach, ktoré nie sú dostatočne pokryté signálom 2G, 3G alebo 4G. Spoločnosť O2 vymenovala 8 zariadení, ktoré podporujú VoWiFi. Zoznam sa časom rozšíri o ďalšie zariadenia.

  • Samsung Galaxy A40 Dual Sim
  • Xiaomi Redmi 9
  • Motorola Edge Plus
  • Xiaomi Redmi 9A
  • Moto One Fusion Plus
  • Xiaomi Redmi 9C NFC
  • Moto G5G Plus
  • Xiaomi Mi Note 10 Lite

Extra bonus pre dvojice zariadení

Operátor O2 ďalej zatraktívnil svoju ponuku hardvéru. Od 8. septembra zvýhodnené dva páry zariadení, zatiaľ čo druhé zariadenie z dvojice je možné získať za lepšiu cenu.

READ  Ako zaobchádzať s ojazdeným vozidlom po jeho kúpe? Polovica vodičov to ani netuší

Operátor zvolil kombináciu smartfónu s hodinkami, resp. s televízorom, ktorý vyzerá takto:

Zdroj: O2

Ponuka párov je určená pre všetkých zákazníkov paušálu O2 SMART (s výnimkou Bieleho balíka O2 SMART) a Program O2 Data,

Výhodné Extra bonus zákazníci môžu zarobiť po zakúpení zariadenia s mesačnými platbami bez ohľadu na to, či zákazník v súčasnosti využíva vo svojom programe bonus za zariadenie.

O2
Foto: O2

Bonus sa navyše pripočíta k bonusu na zariadenie za príslušný paušál. Tak napr v balíku Diamond O2 SMART aby zákazník mohol na túto ponuku ušetriť 516 eur.

Zákazník môže získať jeden bonus navyše za jeden paušál. Zákazníci môžu využiť túto ponuku najneskôr do konca októbra 2020.

Ak hľadáte cenovo dostupný smartfón a slúchadlá súčasne, O2 tu okrem vyššie spomenutých nových produktov nájde aj zvýhodnený balíček smartfónov. Motorola Moto G9 Play so slúchadlami na ušiach Púčiky Motorola za cenu 192 eur,

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close