Technológie

Nový prvok Dendro od Genshin Impact bol odhalený v novom traileri

Genshin Impact pomaly odhaľuje viac informácií o svojej pripravovanej aktualizácii 2.8, ktorá vyjde 13. júla. S vydaním tejto novej aktualizácie vývojári oficiálne oznámili debut Dendro, siedmy a posledný diel hry HoYoverse. Najväčšia aktualizácia 3.0 od jesene tohto roka. Zverejnili video s podrobným rozpisom prvku a filozofiou dizajnu, ktorá za ním stojí.

súvisiaci s Aktualizácia 2.8 dráždi región Sumeru

Táto aktualizácia prináša nové Sumerský región, bujný les s množstvom nových herných mechanizmov. Tendro, siedmy prvok, sa výrazne vyskytuje v tejto zóne. Tento prvok má niekoľko schopností a tri hlavné konštrukčné princípy.

Katalýza, múdrosť a život sú tri kľúčové prvky dizajnu tohto mocného prvku. Navrhli prvok tak, aby porozumel prostrediu a hráčovi a Dendro prichádza s dvoma novými reakciami prvkov.

  • Bloom – Nová základná reakcia medzi hydro a dendro.
  • Katalyzátor – Nová základná reakcia medzi elektro a dendro.

Tieto nové reakcie sú pravdepodobne dôležité pre environmentálne interakcie v neo-sumerskej oblasti a sú sekvenované Predtým zdieľané úniky O novom prvku. Rovnako ako Electro je nevyhnutný pre objavovanie Inazumy, Tendro bude nevyhnutný pre objavovanie Sumeru a objavovanie jeho tajomstiev.

Aktualizácia 3.0 tiež prináša množstvo nových postáv unikli. Dignari, Goli a Tori sa pridajú k cestovateľovi naplnenému dendrom ako postavy s jedinečnými schopnosťami a schopnosťami z regiónu Sumeru. HoYovers vydá ďalšie upútavky na aktualizáciu 3.0 v týždňoch pred dátumom vydania koncom augusta.

READ  Mapy Google budú mať podrobnejšie informácie. Presnejšie zobrazia krajinu a terén - Komunikácia - Veda a technika

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close