Zábava

NY Islanders Aatu Räty získal tri body pre Fínsko pri výhre nad Slovenskom

Pred začiatkom majstrovstiev sveta juniorov 2022 IIHF Tím Fínska Ísť na súťaž je obľúbené. Našťastie NY Islanders A ich fanúšikovia, Fínsko, boli považovaní za favorita Kozie roti Chlapík, ktorý naďalej dokazuje, že 31 tímov NHL ho nemalo prejsť. V nedeľu Fínsko ovládlo Slovensko 9:3 a na turnaji skončilo 3:0.

Fínsko Rattyho horná línia, Ronnie HirvonenA Joachim Kemel Nedeľa pokračovala v klikaní a celkovo získala sedem bodov, z ktorých tri pochádzali od Rattieho, ktorý strelil gól a pridal dve asistencie. 19-ročný záujemca z Islanders má na svojom konte osem bodov (tri góly, päť asistencií) v troch zápasoch s Kanadou. Mason McTavish O dva body.

Rätyho vedúci tretí gól v zápase bol piatym Fínskom a viedlo 5:2. Kemalova prihrávka smerovala ponad dosky tesne mimo dosah Ratieho. Rodák z Oulunsala ukázal veľkú situačnú prehľadnosť a rýchle myslenie, slovenského gólmana bez váhania napálil do siete. Šimon Latkozy. Napriek tomu, že na World Juniors ukazujete svoj talent, je to ten druh heads-upu, rýchleho myslenia, ktorý chcete vidieť šancu pomôcť mu uspieť na úrovni NHL.

Ratti asistoval pri siedmom góle Fínska Casper Simondival A strelil ôsmy gól Casper Boutio. Mathias Rajanimi Zaznamenal svoj prvý bod na turnaji a pripísal si asistenciu Kalle Vaisanen Gól na otvorenie tretej tretiny. Eetu Liukas nezískal žiadne body, no na Fínsko mal dobrý výkon.

Fínsko čaká pri preberaní obrovská skúška William Dufour a Kanade v pondelok večer. Oba tímy boli v zápase favoritmi a každý tím išiel do svojho zápasu s bilanciou 3:0.

READ  Pápeža Františka videli, ako opúšťa nemocnicu 10 dní po operácii

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close