Technológie

Obe vyžadujú fyzickú verziu Switch, vyžaduje sa stiahnutie

Obrázok: Electronic Arts / Hazlight Studios

Najnovšie ohlásená hra Nintendo Direct je titul od EA Originals. Chce to dvoch.

Toto ocenené dobrodružstvo na kooperatívnej platforme vezme dvoch priateľov na bláznivé dobrodružstvo prostredníctvom rôznych herných výziev. Môžete tiež pozvať priateľa, aby sa k vám pripojil pomocou bezplatnej skúšobnej verzie Friend’s Pass.

Bohužiaľ, ak si plánujete vyzdvihnúť fyzickú kópiu hry, zdá sa, že si budete musieť stiahnuť aspoň časť hry. Očakáva sa, že súčasťou balenia bude kazeta, pretože nie je zmienka o kóde na stiahnutie.

Chce to dve škatule s umením
Obrázok: Electronic Arts / cez Amazon

Podľa Web spoločnosti Nintendo, digitálna verzia hry vyžaduje minimálne 9,5 GB voľného miesta. Je tu aj niekoľko noviniek, ktoré sa zmieňujú o ďalšej požiadavke na stiahnutie a o tom, ako nainštalovať bezplatnú skúšobnú verziu preukazu priateľa – čo platí aj pre fyzickú verziu.

Hra vyžaduje stiahnutie aspoň 3,5 GB. Odporúča sa karta microSD (predáva sa samostatne). Požiadavky na úložisko sa môžu líšiť, podrobnosti nájdete na stránke http://help.ea.com/it-takes-two.

*Friend Pass vyžaduje bezplatnú skúšobnú verziu Friend Pass a inštaláciu účtu príslušnej platformy. Na hranie online je potrebný priateľ na rovnakej platforme. Co-op Ak chcete hrať celú hru, používateľ musí vlastniť celú hru.

Nintendo Life požiadalo EA o vyjadrenie. Ak sa nám niečo vráti, aktualizujeme tento príspevok.

READ  Google začne od vás pýtať peniaze, počnúc fotografiami

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close