Zábava

Obhajuje svoje sochy? Silvia Kucherenko fotila svoju mladosť – neskutočný rozdiel

Nikdy som nepotrebovala zväčšenie pier, priznala Sivlia.

Silvia Kucherenko je rozhodla sa sochy ukončiť raz a navždy. Zúžila pery na pôvodnú veľkosť a zvolila prirodzenejší odtieň blond farby vlasov. Zábermi z minulosti dokazuje, že sochy nikdy nepotrebovala, až na jednu …

Bráni svoju krásu?

Silvia sa nedávno podelila o pár záberov z mladosti pre svojich fanúšikov. Pri písaní sa veľa ľudí pýtalo, ako vyzerala kedysi. Preto sa rozhodla profil trochu zapamätať starými fotografiami.

Vždy bola krásna a mala plné pery. Jediné, čo pripustila, bolo, že je potrebné urobiť operáciu nosa a neľutovala to. Podľa fotografie z jeho mladosti však ani to zjavne nebolo potrebné, ale samozrejme, že ide o osobné preferencie.

„Podľa niektorých som naozaj potrebovala plastiky, ktoré ani nemám (nehovoriac o prsiach a perách – ale nemám ani zväčšené pery). Ako som stále hovorila, nepotrebovala som si ani zväčšovať pery. Iba nos, súhlasím s jeho zmenou aj dnes. “

Kompletne odlišný

Predtým to bola celkom očarujúca žena, ktorá mala nádherné črty tváre. Snímkami z mladosti iba všetkým dokázala, že nikdy nepotrebuje žiadne zmeny. Dokonca pred časom priznala, že to, ako vyzerala pred pár mesiacmi, bolo nesmierne prehnané a nechápe, že sa mala rada.

Dlhé roky si nechávala barbie vzhľad, vďaka čomu ju ľudia spoznávali na ulici. Dnes sa však rozhodla, že chce vyzerať jemnejšie a zmenil sa jej vkus.

Kritizovala sa

Silvia sa rozhodla verejne vyčítať, ako vyzerala kedysi. Pridala koláž z dvoch fotografií, kde predviedla svoje ja pred a po zmene. Ktovie, čo ju viedlo k uvedomeniu …

“Nie je to ani zábava baviť sa s vlasmi. Nikdy vlasy dlhé až po zem – tras sa a biela blondína. O tých perách ani nehovorím a napadlo mi, aké sú krásne, ako väčšina žien, ktoré ich majú,” “napísala pod fotografiu.

READ  Hollywoodsky život sa rozpadá ako domček z karát: Johny Depp stratil svoju lukratívnu rolu, fanúšikovia zúria

Podobnosť s hviezdou v Beverly Hills?

Ako ste si mohli všimnúť, Silvia ako mladá brunetka pripomínala sériovú postavu Valeriu, pôvodnú herečku Tiffani Thiessen. Silvia priznala, že sa kedysi volala Valeria a bola zvyknutá na názory o podobnosti.

Silvia Kucherenko, Tiffani Thiessen

Fotogaléria

Silvia Kucherenko, Tiffani Thiessen

Zdroj: Instagram: official_silviakucherenko / Profimedia

“Áno, na strednej škole ma prezývali Valeria z Beverly Hills a v skutočnosti ma na obrázku nevideli. Stále si pamätám, ako som chodila po meste a ľudia hovorili, že Valeria prichádza. Možno to bolo kvôli účesu.”

Každý máme svoju minulosť. Zistite, ako vyzerali krásky zo sveta šoubiznisu:

Jennifer Aniston, Lucia Gachulincová, Kate WinsletFOTO

Diva.sk

Známe tváre, ktoré zmenili svoj imidž a dnes vyzerajú lepšie ako pred rokmi

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close