Svet

Obrana proti mimozemským hrozbám: Staroveké relikvie „zachránili“ ľudí pred mimozemšťanmi, hovorí expert

V bizarnom tvrdení odborník trvá na tom, že staroveké škótske kamenné kruhy, monolity a iné tajomné monumenty mohli byť postavené na obranu pred mimozemskými hrozbami.

Vo vyhlásení Škótske slnkoRon Halliday poukázal na to, že v tejto teórii sú dôležité ikonické miesta ako osada Skara Brae, mohyla Maeshowe a Brochs na Orknejách.

„Sú tam škótske predmety a miesta spojené s dávnymi mimozemšťanmi. Ako už bolo uvedené, existuje niekoľko piktských kameňov s obrázkami ľudových predmetov. Škótske slnko.

„Tieto štruktúry môžu predstavovať niečo úplne iné, ako našli niektorí archeológovia,“ povedal. Denne.

Tvrdil tiež, že skutočný pôvod a účel týchto štruktúr mohol byť zakrytý, čiastočne preto, aby sa zakryla ich skutočná funkcia.

Keď už hovoríme o Broch, Halliday v správe uviedol, že starodávna kamenná veža by mohla byť spojená s mimozemskými návštevníkmi. Stavbu brošní prirovnal aj k záhadám okolo stavby pyramíd. Potom dodal: „Mohli by to byť signály pre mimozemšťanov, aby upútali ich pozornosť alebo aby sme rozpoznali, že vieme, že tam vonku sú mimozemšťania a že nás navštívili,“ povedal. Škótske slnko.

Keď to ďalej rozvádzal, dodal: „O tom je veľa špekulácií, takže tu je ďalšie možné vysvetlenie. Tieto veci mohli byť postavené tak, aby označovali, zapôsobili, strážili či chránili.“

Medzitým nedávno štúdia Harvardskej univerzity naznačila, že medzi nami mohli žiť mimozemšťania prezlečení za ľudí. Štúdia prichádza po desaťročiach výskumu, ktorý má dokázať existenciu mimozemského života vo vesmíre. Nový dokument z programu Human Resource Augmentation Program na Harvardskej univerzite naznačil, že UFO alebo „neidentifikované mimozemské javy“ môžu byť v podzemí, na Mesiaci alebo dokonca medzi ľuďmi. Preskúmala tiež myšlienku, že UFO môže byť prostriedkom na cestovanie, ktorý mimozemšťania používajú na návštevu svojich mimozemských priateľov na Zemi.

READ  Trump hovorí, že škatule s dokumentmi boli zinscenované v Mar-a-Larco

Za jediný deň navštívilo 3,6 miliónov Indov, ktorí si nás vybrali ako nespornú stránku Indie pre výsledky všeobecných volieb. Preskúmajte najnovšie aktualizácie Tu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close