športové

Obranca Herthy Boyata sa ospravedlnil za porušenie zdravotného protokolu

dnes 06:36
|

Berlínska obrankyňa Hertha Dedryck Boyata sa ospravedlnila za svoje činy v sobotnom zápase proti nemeckému futbalovému mužstvu Bundesliga po tom, čo jasne porušil zdravotný protokol.

Na fotografii bol zajatý Belgičan, hneď po prvom presnom zásahu jeho tímu do siete Hoffenheim chytil dlaňami hlavu svojho spoluhráča Marka Grujiča a pobozkal ho na tvár. Kvôli pandémii koronavírusov nemôžu hráči oslavovať svoje ciele a musia si udržiavať odstup na lavičke. Boyata sa pokúsil vysvetliť svoje činy.

„Nebola to cieľová oslava, nepozrela som Marka. Dal som mu pokyn na priamy kop do ucha. Ospravedlňujem sa, že som sa dotkla jeho tváre. v tejto situácii buďte opatrní. Musíme nájsť spôsob, ako hrať a oslavovať “, citoval portál aim.com spoluhráčom člena slovenského národného tímu Petra Pekaríka.

Stávkujúci tiež reagujú na reštartovanie Bundesligy. S Nike si môžete plne užívať svetový futbal. Jednota na stávkovom trhu navyše obohatila reštart nemeckej Bundesligy veľkým bonusom. Vedúci spoločnosti pre styk s verejnosťou hovorí viac Jozef Petko: „Odkedy sú známe dátumy hier, ohlásili sme šance na ďalšie kolá s množstvom derivátových príležitostí. Dokonca aj teraz môžu zákazníci hádať, kto sa stane majstrom alebo kto bude najlepším strelcom roka. Okrem toho sme všetkých tipérov obohatili reštartom prvej veľkej súťaže bonusom, v ktorom môžu vyhrať až 300 eur. “


12 ročný indický chlapec napodobňuje Lionela Messiho:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close