Technológie

Obrázky ukazujú „veľmi vzácnu“ tlačovú chybu zariadenia iPhone 11 Pro s chybným logom Apple

V dnešnej dobe vidíme niektoré prototypy obrázkov pre iPhone, ale tým zriedkavým je tlačová chyba v iPhone alebo videnie nejakej výrobnej chyby. Nový Obrázky boli zdieľané na Twitteri Tento týždeň ukazuje iPhone 11 Pro tlačové chyby, ktoré môžu byť zriedkavé ako 1 zo 100 miliónov.

Zdieľané obrázky Účet interného archívu na Twitteri, Ktorá pravidelne zdieľa obrázky vzácnych prototypov jabĺk a ozdôb. Tu má iPhone 11 Pro poškodené logo Apple na zadnej strane, pretože je o niečo vyššie vpravo, ako by malo byť.

Tento chybne vytlačený iPhone 11 Pro môže byť zriedkavý ako 1 zo 100 miliónov alebo „možno ešte vzácnejší“, hovorí interný archívny účet. Podľa účtu sa toto zariadenie nedávno predalo za 7 700 – dnes sa predáva bežný iPhone 11 Pro.

Zaujímavosťou je, že nejde iba o nehodu produktu, ale o nehodu, ktorá ju vytvorila vo voľnej prírode. Takéto falošné štítky sa zvyčajne zničia počas výroby, aby sa zabránilo ich pádu do rúk zberateľov a používateľov.

Sme sledovali Takto v roku 2015, Zriedkavá chyba výroby zanecháva v prehrávači iPod Pro zlatý prstenec Touch ID a striebornú farbu na zadnej strane, čo vytvára veľmi vzácnu farebnú kombináciu. Tento iPad bol odoslaný jednému používateľovi a bol vyvinutý prostredníctvom všetkých kontrolných bodov kontroly kvality.

Čo si myslíte o chybnej tlači tohto zariadenia iPhone 11 Pro? Už ste videli iné produkty Apple s podobnými výrobnými chybami? Dajte nám vedieť v komentároch.

čítaj viac:

FTC: Používame automatizované pripojenia generujúce príjmy. Ďalej.


Ak sa chcete dozvedieť viac noviniek Apple, pozrite si 9to5Mac na YouTube:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close