Zábava

Obrovská bolesť slávneho herca (84): Človeku sa nemôže stať nič horšie!

Robert Redford je jednou z hollywoodskych hviezd, ktorú nemusím nikomu predstavovať. Herec, ktorý v lete oslávil 84. narodeniny, je stále aktívny pred kamerami a teší sa dobrému zdraviu. V týchto dňoch však dostal ťažký úder od života. Jeho syn James podľahol rakovine pečene.

58-ročný filantrop, režisér a scenárista dokumentárnych filmov bojoval so zákernou chorobou asi 30 rokov. V minulosti podstúpil aj transplantáciu pečene a ďalšiu musel podstúpiť asi pred dvoma rokmi. Potom sa ukázalo, že sa mu rakovina vrátila.

O Jamesovej smrti prostredníctvom Twitteru informovala jeho manželka Kyle. “Naše srdcia sú zlomené. Žil krásny a zmysluplný život a bol milovaný. Budeš nám veľmi chýbať. Ako jeho manželka, s ktorou mal 32 rokov, som veľmi vďačný za dve úžasné deti, ktoré sme spolu vychovali. Ja ‘ Neviem, čo by sme bez nich robili za posledné dva roky, “ napísala na sociálnu sieť nešťastná vdova, ktorá pridala aj niekoľko fotografií z rodinného albumu.

Zdroj: Twitter

Jamesov otec má tiež veľké bolesti. Nejeden rodič nám dokáže, že smrť milovaného dieťaťa je skutočne to najhoršie, čo sa človeku môže stať. “Strata dieťaťa sa, žiaľ, nedá opísať. Jamie bol milujúci syn, manžel a otec. Jeho odkaz žije ďalej prostredníctvom jeho detí, umenia, filmov a oddanej vášne pre životné prostredie,” povedal prostredníctvom hovorcu Robert Redford.

Slávny otec a syn založili neziskovú organizáciu zameranú na podporu filmových tvorcov, ktorí sa zaoberajú životným prostredím a zmenou podnebia. Viedol tiež organizáciu zameranú na vzdelávanie ľudí v oblasti transplantácií a darcovstva orgánov a tkanív.

Robert Redford so synom Jamesom, vnučkou Lenou a dcérou Amy
Robert Redford so svojím synom

Zdroj: profimedia.sk

READ  Verejná záťaž od hviezdy Oteckov: Prihlásili ste slovenské „známe osobnosti“!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close