Zábava

Obrovská zmena hviezd od hotela Paradise: Telo ako bohyňa, ale … FOTO Čo si sakra urobil so svojou tvárou?

Pokiaľ ide o predstavenia, Dominika v hoteli nezískala veľa vody a určite nebola jednou z horúcich favoritov na víťazstvo. Napriek tomu bola medzi konkurentmi pomerne výrazná osobnosť. Diváci ju buď milovali, alebo ju absolútne nenávideli. Zatiaľ čo jednej skupine sa páčilo jej večný úsmev a pozitívna energia, ktorá z nej vylievala vo všetkých smeroch, iní to nedokázali vydržať.

Najčastejším dôvodom, prečo sa ľudia dostali na nervy ľudí, bolo jej neustále spievanie. Blondína sa dokonca pokúsila začať svoju hudobnú kariéru v Superstar naraz, ale odtiaľ bola rýchlo vyzdvihnutá domov. Dokonca aj s neželaným bonusom – Paľo Habera o nej urobil také vtipy, že blondínka považovala náročnú kompenzáciu.

Ale ani toto zlyhanie nezastavilo Dominika. Páčilo sa jej a často vystupovalo v „hoteli spevu“ v hoteli Paradise, ktorý mnohých divákov priviedol k zúfalstvu a okamžite prešiel na iný program. Po tom, čo Kukáňová vypadla zo seriálu, sa aktívne venovala koníčku, ktorý je pre ňu skutočne vyrobený.

Takto vyzerá bývalá konkurentka Hotel Paradise – Dominika Kukáňová

Zdroj: Instagram DK

Bývalá jojkárska hviezda sa môže pochváliť dokonalým telom
Obrovská zmena hviezdičky z

Zdroj: Instagram DK

Svetlovlasá žena, ktorá bola hrdá na svoje ženské krivky na obrazovkách, podľahla kondičnému tréningu a dnes má dobre oblečenú postavu, ktorú tiež rád ukazuje na svojom Instagrame. Ale jej dievčenská tvár prešla zmenou. Bývalá účastníčka jojkárskej show dnes vyzerá trochu roztrhaná, spomínané dievčenské črty úplne zmizli a námraza na jej vzhľade je naozaj čudné obočie. Čo hovoríš? Vyzerala Dominika vtedy alebo teraz lepšie?

READ  Veronica Rajeka žiari v sporo odetom odhalení, Tom Brady si užíva Euro tour po tom, čo sa preslávil v televíznej sláve v rodnej krajine fanúšikov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close