Zábava

Obrovská zmena v Markíze: FOTO Teleráno má úplne nové štúdio, ale … TOTO vážne prekáža divákom!

Vysielanie v nováčikoch bolo v televízii skutočne veľkolepé, štúdio si dokonca získalo svoju krstnú mamu, ktorou sa stala Dominika Navara Cibulková, a nechýbala ani obrovská torta. Prvé vysielanie dirigovali Adriana Poláková a Roman Juraško, ktorí neskrývali svoju veľkú radosť – zatiaľ čo brunetka si užíva veľkú a modernú kuchyňu, jej kolegyňu vraj splash žltých dekorácií absolútne očarí.

„Po rekonštrukcii pôvodného štúdia je Teleráno nové, čerstvé a moderné. Samozrejmosťou je aj scéna, kde pribudlo niekoľko nových prvkov, napríklad vyvýšené pódium s centrálnym posedením, moderná kuchyňa alebo pohodlné posedenie na parapete s výhľadom na areál televízie Markíza, “ O novinke povedala šéfredaktorka Telerána Tamara Cho.

Teleráno dostalo nové štúdio
Obrovská zmena v Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

Mimoriadne spokojní sú aj diváci, ktorí nešetrili chválou na sociálnych sieťach. Pod príspevkami Telerána zahrňovali areál s komplimentmi a snáď sa nenašlo nič, čo by vyčítalo obnovenú štúdiu. Keď ale bol priestor na vyjadrenie ich názoru, fanúšikovia rannej šou vyčítali niečo úplne iné. Totiž atmosféra, ktorá už nepôsobí tak pozitívne a uvoľnene ako predtým.

Nové šaty prehliadky sa divákom páčia
Obrovská zmena v Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

Nové priestory pokrstila Dominika Navara Cibulková
Obrovská zmena v Markíze:

Zdroj: TV MARKÍZA

Dôvodom je neustále diskutovaná téma koronavírusu. „Bohužiaľ, len počúvajte korunu v správach, Telerano by malo byť také, aké bývalo o tom, ako ráno„ nakopnúť “ľudí pozitívne,“ Myslí si Martin. „Neuvedomuješ si, že strácate divákov len preto, že tvoje rany sú len o covidoch, ktoré už vychádzajú z našej chladničky?“ Chceme mať s vami opäť krásne ráno, popíjať relaxačnú kávu, raňajkovať, “ Povedala pani Kvetka a takýchto komentárov bolo pod príspevkami dosť.

Okrem iného aj tip, ako vyzdobiť nové štúdio. „Po štúdiu proste zaves pár balónov v tvare covid“ dodala sarkasticky Magdaléna.

Páči sa vám nové štúdio Telerán?

READ  Chlapík menom Christmas Teaser pripravuje ukážku vydania z roku 2021

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close