Svet

„Očisti sa“ a ospravedlň sa Meghan, povedal princ Harry kráľovskej rodine | Správy zo Spojeného kráľovstva

Princ Harry povedal, že sa chce ospravedlniť kráľovskej rodine za svoju manželku Meghan: „Vieš, čo si urobil a teraz už viem, prečo si to urobil. Chytili ťa, tak sa očisti.“

Vojvoda zo Sussexu povedal, keď prvýkrát hovoril o svojich obavách, že „keby ľudia počúvali, on a jeho manželka by sa nerozišli s rodinou“ a dodal: „Je to veľmi smutná časť – dá sa tomu veľmi vyhnúť. Ale nemohli by nepomôžu si.“

Harry sa vyjadril v rozhovore pre The Daily Telegraph pred vydaním svojej autobiografie Spare. Voči kolegom kráľovskej rodiny bolo vznesených niekoľko kontroverzných tvrdení.

Nie je jasné, prečo sa svojej rodine ospravedlňuje, no Harry už v minulosti hovoril o odpore kráľovskej rodiny voči jeho vzťahu s manželkou.

Harry v rozhovore povedal, že snaha povedať „pravdivú“ stránku jeho príbehu sa mu nezdala príliš „šokujúca a poburujúca“ a že chcel pokračovať v boji „dobrého boja“ tým, že sa postaví. Nabáda ostatných mužov, aby urobili to isté pre jeho manželku.

„Aký má zmysel žiť, ak nežiješ príkladom?“ spýtal sa.

V rozhovore Harry tiež povedal, že pociťuje určitú „zodpovednosť“ pri pokuse o reformu monarchie pre deti svojho brata – deväťročného Georgea, sedemročnú Charlotte a štvorročného Louisa.

Povedala: „Stále cítim zodpovednosť, keď viem, že aspoň jedno z tých troch detí skončí ako ja, náhradné. Bolí to, znepokojuje ma to.“

Prezradila však, že princ William mi „veľmi jasne povedal, že jeho deti nie sú mojou zodpovednosťou“.

Pre The Telegraph však povedal, že chce veci „napraviť“ „dlhodobým, strategickým myslením“.

„Nie je to o pokuse rozvrátiť monarchiu – je to o snahe zachrániť ich pred nimi samými,“ povedal.

„Viem, že budem ukrižovaný za to, že to poviem.“

čítaj viac:
Ghostwriter princa Harryho JR Mohringer obhajuje knihu po kritike chýb
Harry tvrdí, že o jeho knihe boli povedané „nebezpečné lži“ a tvrdí, že komentáre Talibanu boli vytrhnuté z kontextu
„Ublížila ti kniha princa Harryho?“ Kráľ, William a Kate si vypočujú spomienky vojvodu zo Sussexu

Na inom mieste povie svojej rodine, že rozhodnutia, ktoré urobia, ich ešte zhoršia, najmä pokiaľ ide o Meghan, pričom hovorí, že aj keď ho teraz nemajú radi, poďakujú mu za to, že v budúcnosti hovoril o svojich problémoch.

Odvolával sa aj na svoje skoršie odhalenie, že neplakal nad smrťou svojej matky, až keď prijal kúzlo zvané ayahuasca, že princezná Diana chcela, aby bol šťastný, a že nezáleží na tom, aby neplakal.

Po znížení počtu strán na polovicu z konceptu Duke prezradil, že má dostatok materiálu a môže napísať ďalšiu knihu.

Prístupnejší prehrávač videa získate pomocou prehliadača Chrome

„Urážajú ťa komentáre v Harryho knihe?“

„Prvý návrh bol iný. Mal 800 strán, teraz je to 400 strán. Mohli to byť dve knihy, ponechajte to tak. A odstráňte ťažké veci,“ povedal.

„Stali sa veci, najmä medzi mnou a mojím bratom, mnou a mojím otcom, o ktorých nechcem, aby sa o nich dozvedel svet. Pretože si myslím, že mi nikdy neodpustia.“

Dodal, že médiá „majú na jeho rodinu ***-tonu špiny…a zametajú ju pod koberec kvôli nejakému šťavnatému príbehu o niekom inom.“

Duke bol v posledných dňoch v mediálnom útoku, ktorý zahŕňal rozhovory Tom Bradby z ITVRovnako ako aj Stephen Colbert a CBS v Amerike a Dobré ráno Amerika.

READ  Neskorý útok v Nemecku: Traja zabití, zranený bežec Amok - video

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close