športové

Octagon MMA: Carlos Vémola reaguje na návrat Attily Végh

dnes 20:15
|

Víťaz storočia Match Attila Végh oznámil svoj návrat minulý týždeň. Tentoraz sa však nebude konať v osemuholníku, ale v boxerskom kruhu, a tak dosiahnuť ďalší sen. Vo svojej premiére v boxe zatiaľ neodhalil konkrétne meno súpera, ale sľubuje zaujímavý príbeh.

“Počul som od vás asi tri mesiace, že budem mať ďalší zápas. Budúci rok budem mať ďalší zápas so skutočnosťou, že budem profesionálny boxer. Teraz prichádza skutočná výzva,” uviedol rodák z Dunajská Streda, 34 rokov.

Prečítajte si tiež

VIDEO: Attilka je späť! Slovenský bojovník oznámil svoj návrat a prekvapil fanúšikov

Toto rozhodnutie bolo pravdepodobne veľmi sklamaním pre Carlosa „Terminátora“ Vémola, ktorý sa krútil odvetou. „Attila chce vyskúšať box, ale MMA nezaostáva. Som rada, že sa na niečo pripravuje a že sa nielen otáca, ale aj si užíva otcovstvo.

Tento rok určite nebudeme mať zápas, existuje pandémia, ale vidím to až do roku 2021. Keby to malo byť v lete, vidím to na prenájom veľkého štadióna. Chcem ísť s Attila MMA, je to moja disciplína, mám s ním vynikajúce účty. Až potom dokážem vymyslieť niečo iné. “ citoval svoje webové slová sport.cz,

Galaktický večer Oktagon 15. novembra urobil nezmazateľnú stopu v histórii zmiešaných bojových umení (MMA) v Českej republike a na Slovensku. Attila Végh zvíťazil nad najlepším českým bojovníkom Carlosom Vémolom vo výnimočne sledovanom zápase zápasu storočia. Zápas trval iba 127 sekúnd, potom Attila Végh vylúčila svojho súpera.


Samuel “Pirate” Krištofič si po zápase nedal pozor na nervy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close