Technológie

Octopus Traveler: Počiatočný prístup k Champions of the Continent je dostupný pre Android

Pred mesiacom otvoril Square Enix registrácie v niektorých regiónoch Počiatočný prístup beta Octopus Traveler: šampióni kontinentu, Fanúšikom, ktorí majú záujem, dáva možnosť zobraziť si ukážku iba na lokalizovanom mobile. Teraz začínajú prichádzať pozvánky na Android a jeden z nášho tímu dostáva upozornenia na stiahnutie aplikácie.

Pozreli sme sa na to skoro a začali sme šetriť, zatiaľ sme pracovali na návode a získavali zmysel pre dynamiku. Po prvotnej inštalácii si hra vyžaduje dodatočné sťahovanie (pri otvorení funguje na pozadí), takže ak máte obmedzené mobilné dáta, počkajte, kým budete na Wi-Fi. Po malom stiahnutí s veľkosťou 14,5 MB si musíte vybrať medzi 644 MB a 868 MB pre hlavné sťahovanie, pričom posledné sťahovanie zahŕňa japonské hlasy.

Obsahovo to vyzerá ako celá hra alebo aspoň máte možnosť ísť po ktorejkoľvek ceste (sú tri). Celý ho má vyjsť toto leto, takže už nemusíte čakať, ak ste neboli pozvaní na vyskúšanie.

V najbližších dňoch si to určite pozrieme a podelíme sa o pár nápadov – beta hráčom sa odporúča zdieľať obrazovky a ďalšie, ale preskočte všetky detaily príbehu za kapitolou 1. Nižšie opäť niekoľko oficiálnych detailov hry.

HD-2D pre smartfóny – Efekty 3D CG obrazovky vložené do pixelizovanej grafiky vytvárajú na smartfónoch magický svet.
Vojny založené na velení strany s ôsmimi postavami – Vytvorte skupinu ôsmich postáv, ktoré budú bojovať v bitkách na základe vytvoreného príkazu. Plynulé hranie s ovládaním potiahnutím prstom.
Výber príbehu medzi tromi aktuálnymi šampiónmi – Systém je kontinent Orsterra. Hlavný hrdina je „vyvolený“, bude bojovať proti veľkému zlu šťastia, moci a slávy.
Poľné príkazy – Podniknite rôzne akcie proti postavám v doméne. Skúšajte všelijaké veci ako „pýtať sa“ na informácie, „ukradnúť“ predmet, „najať si partnera“ a podobne.

Dajte nám vedieť, ak máte zavolať alebo máte v pláne si to pozrieť!

READ  Mapa sveta Little Devil Insight je rovnako krásna ako jej boj

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close