šport

Od konca kariéry ho prehovorila ponuka Manchestru United. Chcel som sa stať farmárom, prekvapuje Edinson Cavani

dnes 18:50
|

Uruguajský futbalista Edinson Cavani uvažoval o ukončení kariéry v lete. Myslel si, že sa bude naplno venovať poľnohospodárskym prácam. Ponuka Manchestru United ho prinútila na poslednú chvíľu zmeniť názor.

Tridsaťročnému útočníkovi s Parížom vypršala zmluva po skončení minulej sezóny. Germain a následne sa spolu s ďalšími hráčmi nakazil koronavírusom na Ibize. Po absolvovaní karantény a uzdravení smeroval do svojej domoviny, kde trávil čas na farme.

„Je to pravda, zvažoval som možnosť odísť z futbalu a venovať sa naplno práci na vidieku. Nechal som si to pre seba, aj keď som to plánoval niekedy zverejniť. V karanténe som strávil oveľa viac času, ako bolo potrebné, pretože rodina zdravie je prvoradé. Nikto nemusel nič vedieť, “ odhalil Cavani v rozhovore pre uruguajské periodikum Dos de Punta.

Ponuka z Anglicka prišla pre Juhoameričana v posledný prestupový deň. Manchester United mu dal jednoročný kontrakt s opciou na budúcu sezónu.

„V mojom živote bolo veľa neistoty a úzkosti. Dni plynuli, moja rodina a všetci chceli vedieť, kam budem hrať. Teraz som však spokojný so svojím rozhodnutím, chcem si znovu obliecť dres.“ , “ vyhlásil uruguajský zástupca.


Edinson Cavani predviedol svoju bežnosť:

READ  Najlepší slovenský klub v rozpúšťaní po ukončení sezóny vírusu koróny | Futbalové správy

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close