Ekonomika

Okamžité globálne použitie Ivermectu môže ukončiť infekciu COVID-19: Vedci

Mnoho častí sveta si dnes uvedomuje, že Ivermektín je účinným antidotom a liekom na COVID-19.
Image Credit: Shutterstock

WASHINGTON: Použitie Ivermectinu na celom svete môže ukončiť infekciu COVID-19, tvrdí odborný recenzent, ktorý uviedol, že liek pri dôslednom používaní významne znižuje riziko vzniku smrteľných ochorení dýchacích ciest.

O bežnom antiparazitárnom Ivermektíne hovoria lekári a propagandisti po celom svete ako o zázračnom lieku pre COVID-19.

Tento výskum, ktorý skontrolovali traja vedúci pracovníci americkej vlády a publikoval v časopise American Journal of Therapeutics, je najkomplexnejšou štúdiou údajov získaných z lekárskych štúdií, štúdií in vitro, štúdií na zvieratách a štúdií zo skutočného sveta.

Panel lekárskych a vedeckých odborníkov pod vedením poprednej aliancie COVID-19 Critical Care Alliance (FLCCC) preskúmal epidemiologické analýzy regiónov so spoločne preskúmanými štúdiami, rukopismi, odbornými metaanalýzami a úsilím o distribúciu Ivermect. Účinná profylaxia a liečba COVID-19.

„Urobili sme prácu, ktorú nedokázali urobiť lekári, a vykonali sme veľmi podrobnú štúdiu dostupných údajov o Ivermectu,“ uviedol MD, Pierre Cory, prezident a hlavný lekár FLCCC.

„Použili sme zlatý štandard na kvalifikáciu preskúmaných údajov predtým, ako sme dospeli k záveru, že Ivermectin môže ukončiť túto epidémiu.“

Rukopis sa zameral na 27 kontrolovaných pokusov prijatých v januári 2021, z toho 15 bolo randomizovaných kontrolovaných pokusov (RCD).

Podľa niekoľkých metaanalýz Ivermectinu RCD publikovaných panelmi odborníkov vo Veľkej Británii, Taliansku, Španielsku a Japonsku došlo k významnému, štatisticky významnému zníženiu mortality, času na zotavenie a vírusového klírensu u pacientov s COVID-19 liečených Ivermectinom.

„Náš nedávny výskum opäť skúma úplnosť dôkazov a Ivermectin je nepochybne veľmi efektívny ako bezpečná profylaktická látka a liečba pre COVID-19,“ uviedol zakladajúci člen Paul E. Povedal Marik. FLCC a vedenie, pľúca a komplexná starostlivosť na lekárskej fakulte vo Východnej Virgínii.

Mnoho častí sveta si dnes uvedomuje, že Ivermektín je účinným antidotom a liekom na COVID-19.

Tento liek je schválený na použitie lekárskymi pracovníkmi v Južnej Afrike, Zimbabwe, Slovensku, Českej republike, Mexiku a Indii.

Výsledky tejto nedávnej štúdie ukazujú, že distribučné kampane Ivermectinu opakovane viedli k „rýchlemu poklesu morbidity a mortality populácie“.

„Vyzývame regionálnych úradníkov v oblasti verejného zdravia a lekárov z celého sveta, aby zabezpečili, že Ivermectin je teraz zahrnutý do ich štandardnej starostlivosti, aby bolo možné túto epidémiu ukončiť,“ uviedol Marrick.

READ  V Edmontone sa majú otvoriť mimoriadne majstrovstvá sveta juniorov v hokeji

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close