Zábava

Olga Menzelová už viac ako rok skrýva svoje tretie dieťa, porodila ho doma pri narodení na Malorke

Je možné skrývať dieťa dlhšie ako rok? Verte tomu.

Spomedzi všetkých tajomníčok šoubiznisu jednoznačne zvíťazila Oľga Menzelová. Vdove po známom režisérovi sa podarilo veľké tajomstvo udržať až rok a pol. Vďaka dobrému plánu sa jej podarilo pred svetom utajiť nielen svoje tehotenstvo, ale aj vyše rok staré dieťa.

Albert má 18 mesiacov

Dva mesiace po smrti Jiřího Menzela vyplávalo na povrch jeho najväčšie tajomstvo. S manželkou Oľgou vychovávali malého syna posledné obdobie života.

Dvojici sa podarilo neuveriteľne utajiť narodenie Alberta až do osemnástich mesiacov, keď po ňom začali pátrať novinári, ktorí dostali tajný tip.

Nakoniec jej nezostávalo nič iné, ako zverejniť túto fotografiu, na ktorej je na jej strane otec jej otca Jaroslav Brabec, v stredu jej manžel Jiří Menzel, ktorý je dnes už zosnulý, a podľa všetkých jej indícií je otcom jej tretieho dieťaťa – českého egyptológa. Miroslav Bárta. Spolu s tajným Albertom.

Samotná Olga napísala: „Každý vie, že existuje, ale nikto ju nikdy nevidel. Niekto ako Yetti. Náš Albisek.“ Z fotografie je zrejmé, že rodina mala spolu dobrý, aj keď zvláštny, netradičný vzťah.

Prečo to nechala tak dlho? „Jednoducho som si to všimol. Staral som sa o Jiřího celé tie tri roky. Na to som potreboval pokoj, aby som mu mohol dať všetko, čo som potreboval. V tejto zložitej situácii som nechcel riešiť narodenie dieťaťa, ktorému nikto nie je veľmi dobrý. Bolo mi jasné, že keby ľudia prevzali moje tehotenstvo, neprinieslo by nám to veľa pokoja, “prezradila Oľga Menzelová v rozhovore pre Blesk.cz

Len pár týždňov po pôrode už bola v spoločnosti a vtedy si na nej nikto nič nevšimol.

READ  Pred 50 rokmi ako striptérka: Páni, tipovali by ste slávnu herečku v tomto veku?

Rodila na Malorke

Po šírení týchto informácií najskôr obhajovala mediálne problémy, potom však čestne prezradila niekoľko detailov. Menzelov pôrod sa zmenil na malú detektívku. Pretože chcela pred verejnosťou všetko tajiť, musela vycestovať na Malorku, ktorá bola vždy druhým domovom jej slávneho páru.

Tam sa rozhodla porodiť syna počas domáceho pôrodu. Podarilo sa jej všetko utajiť. V tomto čase mala byť fotografia v piatom mesiaci a ľudia si nič nevšimli.

Olga Menzelová

Zdroj: Profimedia

„Bola by som rada, keby ženy vedeli, že rozhodne nepatrím k tým, ktoré propagujú a odporúčajú domáce pôrody. To, že to dopadlo dobre pre mňa, ešte neznamená, že to dopadne dobre aj pre nich.“ poukázal na Blesk.cz budúce mamičky. Len pár dní po Albertovom narodení musela ísť domov, aby sa postarala o Georga.

Najideálnejšou cestou bolo vyhnúť sa zvedavému pohľadu autom. Ale keďže jej syn ešte nemal doklady, na ktoré by mal v Španielsku čakať tri mesiace, bolo to pre ňu obrovské riziko. Aj počas plavby trajektom ho musela kvôli kontrole skryť pod prikrývku.

Známy režisér strávil svoje posledné chvíle s veľkou rodinou

Keďže Jiří Menzel bol posledné tri roky v zlom zdravotnom stave, bolo viac ako zrejmé, že sa nemohol stať otcom jej tretieho dieťaťa. Pátranie po ňom nakoniec vyriešila samotná Oľga Menzelová, ktorá uverejnila článok o Albertovom narodení, v ktorom podpísala aj egyptského vedca Miroslava Bártu.

Podľa tejto jasnej indície je otcom jej tretieho dieťaťa. Menzelová dosiahla, že každé z jej detí má iného otca a iba jedno – prostrednú dcéru – malo so slávnym režisérom. Vďaka ich otvorenému vzťahu porodila deťom dvoch svojich milencov a Jiří s tým nemal problém.

Olga Menzelová s manželom Jiřím Menzelom v roku 2017

READ  S povrchovým testovaním pomáhali aj známi Slováci: Herec, spevák ... Z tampónu vám môže urobiť aj obľúbený komik!

Zdroj: Profimedia

Aj s najmladším Albertom sa Menzel nádherne bavil. Napriek tomu, že Albertko nebol synom populárneho českého režiséra, mal ho veľmi rádval. „Jirka ma ako prvý pohladil po bruchu a jasne naznačil, že to bude chlapec. Nevedel sa ho dočkať a veľmi sa na neho tešil,“ povedala Olga.

V rozhovore tiež priznala, že bola veľmi šťastná, že Menzel mohol stráviť taký dlhý čas v chlapčenskej spoločnosti. Keď boli spolu, obaja žiarili a boli medzi sebou veľmi vzácni. Menzel mohol stráviť posledné mesiace svojho života v šťastnej atmosfére so svojou milovanou rodinou.

Karel Gott vedel, že chce duet s dcérou zverejniť skôr

Veľké tajomstvo Karla Gotta je vonku: V posledných chvíľach uprednostnil …

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close