Technológie

One-jab Johnsonová vakcína bude schválená do DNÍ – ministri sa pripravujú na rozšírenie zoznamu

Johnsonova vakcína One-jab bude schválená DAYS – keď sa ministri pripravujú na rozšírenie na osoby mladšie ako 50 rokov

  • Rozhodnutie regulačného orgánu v oblasti zdravia týkajúce sa jednodávkovej injekcie sa očakáva za desať dní
  • Spojené kráľovstvo už má 30 miliónov dávkových úderov vyrobených spoločnosťou Johnson & Johnson
  • Prvá dávka modernej vakcíny prichádza po podaní vo Walese
  • Ministri plánujúci použiť očkované pasy ako krátkodobý „most k slobode“

Vláda pripravuje rozšírenie zoznamu na osoby mladšie ako 50 rokov, pretože je iba otázkou dní, kým bude schválená štvrtá britská vakcína.

Očakáva sa, že rozhodnutie regulačného orgánu pre zdravie o jednorazovej injekcii Jansen bude vydané v priebehu nasledujúcich desiatich dní a k rozšíreniu zásob Spojeného kráľovstva pribudne vládna objednávka 30 miliónov dávok prijatých minulé leto.

Táto správa prichádza v okamihu, keď státisíce ľudí prúdia do 17 miliónov dávok modernej vakcíny. Prvá injekcia bola podaná minulý týždeň vo Walese a teraz sa rozširuje do ďalších častí Spojeného kráľovstva.

Pretože pravidlá uzamykania budú zajtra uvoľnené a keďže hotely, reštaurácie, telocvične a kaderníctva sa pripravujú na privítanie svojich klientov späť, ministri sú teraz v pozícii, aby ponúkli injekcie osobám mladším ako 50 rokov. Očakáva sa, že tento týždeň sa na hotelový sektor vynaloží viac ako 300 miliónov dolárov.

Spojené kráľovstvo tiež prelomilo denný rekord v prípade druhých injekcií v druhom dni, keď v piatok podalo 450 136 dávok, čím sa počet sekundárnych injekcií zvýšil na 6 991 310 alebo 13,3% dospelých vo Veľkej Británii.

Celkovo dostalo prvú dávku 32 010 244 ľudí, čo je takmer 61 percent všetkých dospelých.

READ  Republika vedie štáty eurozóny s poklesom maloobchodného predaja

6. apríla – posledný deň dostupnosti údajov – bolo s Covit-19 hospitalizovaných iba 221 ľudí, zatiaľ čo 2 589 pozitívnych testov predstavuje takmer tretinu týždňa. Včera bolo hlásených ďalších 40 úmrtí.

Návrat do krčiem, reštaurácií a obchodov v ankete Mail on Sunday víta veľké množstvo ľudí.

Najpopulárnejšou zmenou pravidiel zamykania je návrat priateľov a rodiny do ich domovov, čo víta 86 percent populácie. Deltapol zistil, že voliči v drvivej väčšine podporujú používanie očkovacích pasov na urýchlenie uvoľnenia vládnych obmedzení, pričom 63 percent bolo za a 25 percent proti.

Veľké zhromaždenia môžu byť späť na stole, pretože ľudia vítajú použitie očkovaných pasov

Veľké zhromaždenia môžu byť späť na stole, pretože ľudia vítajú použitie očkovaných pasov

Regulačná komisia pre farmaceutické a zdravotné výrobky vo Veľkej Británii skúma údaje z experimentov spoločnosti Johnson & Johnson vyrobených spoločnosťou Johnson & Johnson v Spojených štátoch – a tvrdí, že jej použitie viedlo k „neobvykle zriedkavým“ prípadom krvných zrazenín.

Používa technológiu podobnú tej, ktorá sa používa v astrogénnej vakcíne, ktorá bola minulý týždeň vo Veľkej Británii zakázaná pre ľudí starších ako 30 rokov kvôli rovnakému zriedkavému vedľajšiemu účinku.

Napriek publicite o krvných zrazeninách vládne zdroje tvrdia, že dopyt po vakcíne sa neznížil.

Pas je možné použiť na umožnenie návratu hromadných verejných stretnutí v lete, vrátane stretnutí zručností pre začiatok novej sezóny Premier League.

Pas je možné použiť na umožnenie návratu hromadných verejných stretnutí v lete, vrátane stretnutí zručností pre začiatok novej sezóny Premier League.

Údaje z Úradu pre národnú štatistiku ukazujú, že počet prípadov korónových vírusov vo Veľkej Británii je k januáru menej ako šestina.

Ministri plánujú použiť očkované pasy ako krátkodobý „most k slobode“ skôr, ako celé stádo na jeseň dosiahne imunitu, chápe Mail on Sunday.

Ako je plánované v „cestovnej mape“ Borisa Johnsona, znamená to, že 21. júna sa zmiernia všetky obmedzenia týkajúce sa vlády, ale budú sa používať pasy, ktoré umožnia stiahnutie hromadných verejných stretnutí cez leto, vrátane úvodnej sezóny novej Premier League. .

Vládne zdroje tiež objasnili, že rodičia nebudú musieť platiť testy Govt pre deti do 11 rokov v rámci nového systému „semaforov“, ktorý bude zavedený 17. mája pre zahraničné cesty.

Podľa týchto plánov bude mať Spojené kráľovstvo povolenie lietať do „zelených“ krajín s nízkou mierou covit a silnými vakcínami, až kým nevyletia a nevykonajú testy pred návratom domov.

Reklama

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close