športové

ONLINE: MFK Ružomberok – MSK Žilina (Fortuna League)

V centre dolného Liptova sledujeme regionálne turnaje medzi Ružomberkom a Žilinou.

Žilinskí hostia prežili veľké zemetrasenie počas nedobrovoľnej prestávky, ktorú prinútilo rozšírenie nového koronavírusu, počas ktorého v klube skončilo niekoľko priaznivcov. V tíme A mali ďalšie zručné deti izbu, ktorá mala doteraz dosť sympatické, keď zvíťazili proti Trnave 2: 1 v skrátenej nadstavbe a po predstavení, pre ktoré n „Rozhodne sa nemali hanbiť, podľahli Slovanom 2: 3. Futbalisti z doliny Dubňa momentálne obsadia druhé miesto so ziskom 48 bodov. Prví Slovania už nedokážu dobehnúť a ak si chcú udržať druhé miesto, musia venovať pozornosť tretiemu podunajskému stredisku, ktoré je o štyri body menej. V žiadnom prípade už nestratia prvé tri zaručujúce ich účasť v Európskej lige.

Dom Ružomberok má na svojom konte 29 bodov a patrí na šieste miesto. Do konca nadstavby môže uvažovať o prechode na štvrté miesto, pretože stráca bod v piatej Trnave a dva body na štvrtom Michalovciach. Rodina Liptákov však bola s úspechom na druhom fronte oveľa spokojnejšia tento týždeň, keď v stredu zvíťazili v pomere na Dunajskej Strede 3-0 a kvalifikovali sa do finále Slovnaft Cupu, ktorému budú čeliť. slovinským v Bratislave.

V tejto sezóne sa obyvatelia Ružomberka a Žiliny doteraz stretli dvakrát, v oboch prípadoch išlo o zaujímavé stretnutia, pričom hosťujúci tím bol šťastnejší. Najprv Shoshoni zvíťazili pod Čebraťom 3: 2, potom Ruža zvíťazili pod Dubňom 2: 1. Kto tentoraz netrpezlivo čaká, zistíte to vďaka nášmu prenosu textu!

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close