Zábava

Opäť sa zverili do rúk prestížneho chirurga a sám sa tým dokonca pochválil

Známe tváre boli opäť vylepšené a vôbec nie sú skryté. O aké postupy išlo tentokrát?

Nové vylepšenia od Dary Rolins a Zuzany Plačkovej

Zdá sa, že ani Zuzana Plačková ani Dara sa už netají úpravami, ktoré neváhajú urobiť na svojom tele v plaste. Zuzana sa vo svojich príbehoch na Instagrame niekoľkokrát pochválila za posledný zásah.

Pridala video, kde sa objavila a príspevok opísala slovami:

“Normálne 2 v 1. Daj si urobiť tvár a hneď schudneš.”

Zuzana Plačková

Fotogaléria

Zuzana Plačková

Zdroj: Instagram: queen.plackova

Dokonca ukázala aj miesto na tele, odkiaľ tuk odobrali a vložili mu ho do tváre. “Inak odtiaľto vzal trochu tuku, ktorý spracoval, a bodol ma do tváre, takže už niekoľko rokov nebudem potrebovať žiadne špeciálne injekcie.”

Ďalší

Takto vyzerá Zuzana po zákroku. Pravdepodobne podstúpila liposociáciu, čo znamená upraviť si tvár vlastným tukom. V nedávnom rozhovore to prezradil plastický chirurgže je to jedna z najobľúbenejších sôch súčasnosti.

Tvarujú vašu tvár podľa vašich predstáv, aby splnili nejaký ideál krásy. Zuzana zo seba urobila úplne iného človeka, ako bola kedysi. Svoje zmeny prezentuje verejne a spôsobom, ktorým sa nimi rada chváli.

Vyberala najlepších z najlepších

Na zákrok vycestovala na Ukrajinu, kde hovoria o najlepších estetických chirurgoch vôbec. Svojimi úpravami poverila odborníka, s ktorým sme nedávno robili rozhovor. Reč je o chirurgovi Maximovi Ivančukovi.

Zuzana Plačková

Fotogaléria

Zuzana Plačková

Zdroj: Instagram: queen.plackova

Vo svojich príbehoch ho dostatočne propagovala a momentálne sa zotavuje na Ukrajine. Stihla sa tiež pochváliť, že bude mať čoskoro dovolenku s manželom.

Vie o dopade na fanúšikov?

Aký vplyv môže mať úprimnosť na jej obdivovateľov? Zuzana má početnú fanúšikovskú základňu. Ovplyvnené je to možno nevedomky viac ako 600 000 sledovateľov denne. Na jednej strane je skvelé, že sa sochami netají, ale možno by ich to malo trochu menej propagovať.

READ  Najúspešnejší slovenský film dorazil na Netflix, je okamžitým hitom
Zuzana Plačková

Fotogaléria

Zuzana Plačková

Zdroj: Profimedia

Určite nechce nikomu ublížiť, ale takýmto spôsobom ide o nepriame a podvedomé podkopávanie určitých hodnôt krásy, ktoré môžu viesť k tomu, že veľa žien či mužov túži aj po zmene. Môže sa tiež stať, že ak zmeny nebude možné vykonať, budú sa cítiť menejcenne.

Dara sa zverila aj do rúk profesionála

Dara Rolins prešla počas svojho života niekoľkými zmenami vzhľadu. Netají sa tým, že má upravené prsia, nos a tvár. Záleží mu aj na tom, ako vyzerá v práci. V exkluzívnom rozhovore priznala čo ju k tomu najviac motivuje.

Dara Rolins

Fotogaléria

Dara Rolins

Zdroj: Profimedia

“Práca, publikum, médiá. Priama pozornosť, keď je tu sebareflexia, často sa niekde na fotkách vidím, som často porovnávaná, sledovaná, konfrontovaná. Som pod drobnohľadom, kde som čo získala, čo som získala vráska, aká vráska, aký záhyb. “

Nedávno sa o ich spoločnú fotografiu podelil dokonca aj ukrajinský chirburg, ktorý je dôkazom, že jeho klientkou je aj Dara Rolins. O akú úpravu išlo tentokrát?

Dara si dala znova vyrobiť nos, s čím stále nebola spokojná. Chirurg pod fotografiou napísal:

„Najkrajšia, očarujúca a šťastná dáma nového nosa.“ Maxim Ivanchuk je jedným z TOP chirurgov na svete v estetickej medicíne a navštevujú ho aj hollywoodske hviezdy. Naša Dara nie je výnimkou.

Prečítajte si rozhovor s týmto prestížnym plastickým chirurgom medzi známymi osobnosťami, ktoré nám pred časom povedali výlučne o aktuálnych trendoch v estetickej medicíne, ale aj o tom, prečo sa ženy rozhodujú pre zmenu:

Dielo Dr. Maxima IvančukaTOP

Diva.sk

READ  Prekliatie slávneho speváka? Ďalšia tragédia - Smrť syna († 28)!

Obdivujeme falošné? Plastický chirurg celebrít otvorene – tieto postupy sú u žien najobľúbenejšie

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close