Technológie

Orange obdaruje všetkých a na Vianoce výrazne vylepší balíčky Go

Počas dnešnej virtuálnej tlačovej konferencie predstavil Orange svoju vianočnú ponuku, ako aj plány pre 5G sieť. Je tu veľa noviniek, ale poteší ich, že zvýhodnenie dostanú aj tí zákazníci, ktorí neobnovujú zmluvy alebo kupujú nové zariadenia – operátor automaticky vylepšuje svoje balíčky Go.

Najvýznamnejšou novinkou, ktorú od zajtra pocítite, sú vylepšené balíčky Go. Bez akejkoľvek aktivácie získate ďalšie dáta a vybrané služby. Potrebujete iba paušál Go od 20 € a viac. Napríklad práve na Go 20 € získate dvakrát namiesto 1 GB, teda 2 GB dát. Dostanete však aj bezplatný balík Chat, takže žiadne dáta, ktoré strávite chatovaním, sa nezapočítajú do zvýšených 2 GB dát, ktoré môžete so svojim smartfónom využiť na ďalšie aktivity.

Prezrite si podrobne zoznam nových balíkov Go (pozri tabuľku vyššie). Výrazný nárast dát zabezpečí paušál Go vo výške 30 €, kde sa objem zvýši zo 4 GB na 10 GB! Okrem toho tu tiež dostanete dátový balík Sociálne siete. So 40 € sa objem dát zvýši na 20 GB, ale zaujímavé je, že tu získate bezplatný balík dátových dát, takže môžete sledovať videá na YouTube, YouTube Premium, Netflix alebo HBO Go bez toho, aby ste znížili objem dát svojho dátového balíka s veľkosťou 20 GB. . Predplatné služby však nie je súčasťou balíka, tj musíte platiť mesačný poplatok napríklad za službu Netflix, ak by vás táto služba zaujímala.

Martin Hromkovič, riaditeľ marketingu a značky Orange pre rezidenčných zákazníkov, sa pri predstavení vianočnej ponuky a vylepšených balíčkov Go zameral aj na nový paušál v ponuke, a to Go paušál 15 €. Obsahuje 200 minút na volanie, 500 MB dát alebo 100 SMS správ. Úprimne? Take Go za 20 €, za príplatok iba 5 € mesačne získate podstatne viac, nielen dát, ale aj dátový balík Chat alebo neobmedzené volania a SMS / MMS správy. Prípadne, ak máte vo svojej rodine študenta a člena, ktorý môže využívať paušál Go Yoxo, odporúčame vám využiť tento jedinečný paušál za rovnakú cenu 15 € / mesiac, kde môžete dokonca obchodovať s údajmi a dokonca ich znížiť paušálna sadzba.

READ  Arkane potvrdil dátum vydania Deathloop, ako aj dĺžku exkluzivity na Playstation 5

Pozri saOrange Go Yoxo – jedinečný študentský balíček s vlastným trhom!

K dispozícii je tiež paušál Go 1 € s cenovým stropom 20 €, ktorý je vhodný pre ľudí, ktorí by sa obávali vyššej spotreby, ale komunikujú minimálne. Naopak, vrcholom ponuky je paušál Go 65 €. Operátor tu upozorňuje na neobmedzené množstvo dát a navyše na všetky nonstop dátové balíčky, ktoré sú automaticky súčasťou balíka. „Neobmedzený“ je obmedzený na 1 000 GB pri plnej rýchlosti, ale úprimne, kto utratí terabajt za smartphone?

Ak vás zaujíma, kedy do ponuky dorazí Apple iPhone 12, bude to 13. novembra 2020. Predobjednávky na novinku začnú v najbližších dňoch.

Pozri saTOP správy, ktoré prináša iPhone

Výhodou jednorazových súm Go je, že nevyužité údaje môžete preniesť aj do nasledujúceho fakturačného obdobia. Ak máte paušál Go, bonusový dátový balíček sa aktivuje, aby ste od zajtra mohli platiť paušál, zvýšené množstvo dát od začiatku nasledujúceho fakturačného obdobia.
Bonus, resp. Odmenu tiež získate, ak využijete službu Vzájomne zadarmo. Automaticky tu budete dostávať dvojitú časť dát na 6 mesiacov, alebo ako súčasť balíka Love budete dostávať dáta na 24 mesiacov.

Môžete sa tiež tešiť na zvýhodnené zariadenia vďaka balíku Love. Ak si okrem balíka Go s mesačným poplatkom 10 € a viac aktivujete od spoločnosti Orange aj pevný internet a televíziu, získate na zariadenie ďalšiu zľavu. Na stránke www.orange.sk/darcek by malo byť 40 zariadení z ponuky operátora, na ktoré získate ďalšiu zľavu až do výšky 100 €. Súčasťou budú aj televízory, skútre a inteligentné hodinky. Určite pred kúpou resp. na tejto stránke nájdete rozšírenie záväzkov dopravcu a dizajn obalu Love.

V rámci vianočnej ponuky obsahuje Orange aj takzvané dvojčatá zariadení. Ak si vyberiete niektorý z telefónov Samsung alebo Huawei, získate ďalšie zariadenie s výraznou zľavou alebo za 1 €. Na výber je niekoľko dvojičiek a akcia platí do 31. januára 2021.

READ  Apple žaluje tvorcu Fortnite a chce odškodné

S telefónom Samsung Galaxy A71 môžete získať Samsung Galaxy A21s za 1 € s balíkom Go. Ak si vyberiete niektorý z prémiových smartfónov Galaxy S20, S20 + alebo S20 Ultra, získate výraznú zľavu 25 – 50% na vybrané televízory Samsung (UE55TU7172UXXH, UE55TU8072UXXH, UE43TU8072UXXH, QE55Q75TATXXH). Okrem Smart TV získate aj 3-mesačné predplatné HBO vrátane HBO GO.

Pozri saSamsung Galaxy S20 Ultra 5G – klincový klinec pre digitálny fotoaparát

V prípade Huawei je dvojičiek viac. Za smartfón Huawei P30 Lite 256 GB s balíkom Go získate inteligentné hodinky Huawei Fit za 1 €, zatiaľ čo cena hodiniek je 119 €. Ak si brúsite zuby na absolútnu novinku, ktorá bude predstavená iba dnes k tomuto špičkovému smartphonu Huawei dostanete inteligentné hodinky Huawei Watch GT 2 Pro. Tieto hodinky zvyčajne stoja v predaji až 299 €.

Veľmi zaujímavou dvojicou je tiež kombinácia notebooku Huawei MateBook D15, ktorý, ak to vezmete s viazaním, získate smartphone Huawei P Smart 2021 v hodnote 215 €. Aj v tomto prípade za 1 €.

Dobrá správa je, že vianoční výhody dostanú aj firemní zákazníci operátora. Z balíčka Go Biznis 10 € až po balíček Go Biznis 100 € si tiež budú môcť za rovnakú cenu vychutnať viac. V každej z nich Orange zvyšuje objem predplatených dát, bezplatne aktivuje jeden z balíkov Nonstop a tiež tu existuje možnosť preniesť nevyužité dáta do ďalšieho obdobia.

Vďaka svojej nadácii OranGe myslí aj na školy a v rámci programu e-Škola pre budúcnosť rozdelí 100 000 eur.

A čo 5G? Téma, ktorá rezonuje u mnohých operátorov, bola nastolená aj počas tlačovej konferencie. Vieme, že Orange spustí 5G sieť v Bratislave v priebehu apríla 2021. Nebude sa však týkať celej Bratislavy, ale iba vybraných lokalít. Nokia bude poskytovateľom siete.

READ  Messenger zmenil logo. Po novom má rôzne farby.

Federico Colom, generálny riaditeľ spoločnosti Orange Slovensko, hovoril o plánoch pre 5G siete. Spomenul tiež úspechy v pokrytí optickou sieťou či kvalitu súčasnej 4G siete, za ktorú získal Orange niekoľko ocenení.

Sieť 5G však príde do Orangeu v dvoch fázach. Najskôr v podobe evolúcie, budúci rok, kedy sa môžete tešiť na vyšší výkon a rýchlejšie dáta vo vybraných lokalitách. A od roku 2023 príde na väčšinu Slovenska „plnohodnotná“ 5G sieť s novou sieťovou architektúrou, výrazne vyššími rýchlosťami a nasadením v priemysle a odvetviach, ktoré využijú celý svoj potenciál.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close